субота, 29 вересня 2012 12:57

Воронін допоміг "Фортуні" уникнути поразки в матчі з "Шальке"

"Фортуна" відіграла два м'ячі у матчі з "Шальке" ФОТО: odessa-sport.info

Футболісти "Фортуни" зуміли відіграти два м`ячі і уникнути поразки у матчі шостого туру чемпіонату Німеччини з "Шальке".

Зустріч, що пройшла в п'ятницю в Дюссельдорфі, завершилася результативною нічиєю з рахунком 2:2. Гості завдяки голам Класа-Яна Хунтелара (13-а хвилина) та Жоель Матіп (20) забезпечили собі комфортну перевагу після першого тайму, але "Фортуна" зуміла відігратися і заробити одне очко зусиллями Дані Шахіна (48, 77), який зробив дубль.

В епізоді з першим голом Шахіну асистував українець Андрій Воронін, орендований у московського "Динамо". "Фортуна" вперше дозволила суперникам вразити свої ворота в нинішньому сезоні.

"Шальке" після 6 турів займає 3-е місце в турнірній таблиці з 11 очками, випереджаючи на один бал "Фортуну". У наступному турі гельзенкірхенці 6 жовтня приймуть "Вольфсбург", а "Фортуна" в цей же день зіграє на виїзді з "Майнцем".

Зараз ви читаєте новину «Воронін допоміг "Фортуні" уникнути поразки в матчі з "Шальке"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua