неділя, 12 травня 2013 10:22

"Волинь" програла "Арсеналу" у першому матчі після повернення Кварцяного

Віталій Кварцяний учетверте очолив "Волинь" ФОТО: football.ua

У Луцьку відбулася зустріч місцевої "Волині" і київського "Арсеналу" в рамках 28-го туру прем'єр-ліги. Свій перший матч після повернення на тренерський місток лучан провів відомий український фахівець Віталій Кварцяний, але господарі поступилися "канонірам" з рахунком 1:3.

Кияни забили двічі за хвилину в першому таймі, авторами голів стали В'ячеслав Шарпар та Володимир Аржанов. Після перерви Аржанов оформив дубль, а господарі відзначилися голом у виконанні Даніеля Суботіча, який і встановив остаточний результат.

Таким чином, "Волинь" залишилася на 14-му місці турнірної таблиці з 25 очками, "Арсенал" займає дев'ятий рядок з 35 очками, повідомляє "Чемпионат.com".

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга.

28-й тур

Волинь - Арсенал К 1:3 (0:2, 1:1)

Голи: 0:1 - 20 Шарпар, 0:2 - 21 Аржанов, 0:3 - 62 Аржанов, 1:3 - 78 Суботіч.

Волинь - Неділько, Насонов, Масло, Шиков (Шандрук, 68), Стевіч, Приндета (Кінаш, 46), Бікфалві, Сімінін, Занєв, Суботіч, Савич (Павлов, 55).

Арсенал К - Рева, Романчук, Обрадович, Сидоренко (Пеле, 31), Лампі, Богданов, Аржанов, Валяєв (Ткачук, 75), Шарпар, Герасим'юк (Бушман, 71), Гоменюк.

Попередження: Богданов (25), Герасим'юк (28), Масло (33), Шиков (61), Гоменюк (78), Шарпар (89).

Зараз ви читаєте новину «"Волинь" програла "Арсеналу" у першому матчі після повернення Кварцяного». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua