субота, 20 жовтня 2012 20:31

"Волинь" на останній хвилині матчу уникнула поразки в матчі з донецьким "Металургом"

Деян Савич врятував "Волинь" від поразки ФОТО: sport.obozrevatel.com

Луцька "Волинь" зіграла внічию з донецьким "Металургом" з рахунком 1:1 в матчі 12-го туру української прем'єр-ліги.

За десять хвилин до фінального свистка "Металург" заробив право на пенальті. На 79-й хвилині в одній з атак команди Юрія Максимова лучани порушили правила у власному штрафному майданчику - Масло блокував прохід Мораеса.

Мораес з 11-метрової позначки пробив у правий від себе кут, Литовченко вгадав напрям м'яча, проте дотягнутися до нього не зміг.

Однак на другій доданій арбітром хвилині Бікфалві з лінії штрафного пробив по воротах, Бандура відбив м'яч перед собою, а Савич добив його в сітку воріт гостей.

Україна. Прем'єр-ліга

12-й тур

Волинь (Луцьк) - Металург Д (Донецьк) - 1:1

Голи: Мораес, 80 (0:1, пен); Савич, 90+3 (1:1).

Волинь - Литовченко, Шандрук, Масло, Сімінін, Насонов (Савич, 84), Приндета, Бікфалві, Аржанов, Пилипчук, Суботіч, Бабир (Овонікоко, 46).

Металург Донецьк - Бандура, Мкртчян, Воловик, Барановський, Лазіч, Морозюк, Нельсон, Казарян (Едігарян, 76), Жуніор (Монакелло, 86), Траоре, Данило.

Попередження: Шандрук, 3; Сімінін, 51; Савич, 90+3 - Морозюк, 53; Мкртчян, 68; Монакелло, 88.

Зараз ви читаєте новину «"Волинь" на останній хвилині матчу уникнула поразки в матчі з донецьким "Металургом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua