субота, 26 листопада 2016 20:33

Визначився перший півфіналіст Кубка України

У Миколаєві завершився перший матч 1/4 фіналу Кубка України з футболу. "Миколаїв" приймав маріупольський "Іллічівець" і виграв у серії пенальті - 0:0 (4:2).

Основний і додатковий час голів не принесли - 0:0. Наприкінці овертайму, на 119-й хвилині суддя вилучив одного з гравців. Футболіст "Миколаєва" Віктор Берко отримав другу жовту картку.

У серії пенальті гравці "Іллічівця" Руслан Фомін та Дмитро Мишньов не забили. Футболісти "Миколаєва" реалізували всі чотири пенальті. Відзначилися Ваге Саркісян, Вадим Шаврін, Дмитро Сартіна і Юрій Батюшін. У гостей голи забили Кирило Сидоренко і Олександр Козак - 4:2.

"Миколаїв" став першим півфіналістом Кубка України сезону 2016/17.

Миколаїв - Іллічівець 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0), по пенальті - 4:2

Серія пенальті - 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 4:2.

Ще три матчі 1/4 фіналу відбудуться у середу, 30 листопада. У числі учасників турніру залишаються "Шахтар", "Динамо" і "Дніпро".

30 листопада (середа)

Полтава - Шахтар 13:00

Нафтовик - Динамо 17:00

Дніпро - Ворскла 19:00

Зараз ви читаєте новину «Визначився перший півфіналіст Кубка України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua