субота, 12 лютого 2022 21:22

Визначився переможець клубного Кубка світу

Томас Тухель виграв із "Челсі" та ЛЧ та клубний Кубок світу. Фото: Gettyimages.com/

Лондонський "Челсі" став переможцем клубного Кубка світу по футболу 2022 року.

У вирішальному матчі команда Томаса Тухеля перемогла переможця Копа Лібертадорес "Палмейрас" -2:1.

У першому таймі Ромелу Лукаку вивів англійців вперед.

Бразильці відігралися у другому таймі зусиллям Рафаеля Вейґа, який реалізував пенальті.

"Челсі" вирвав перемогу в овертаймі. Гравець збірної Німеччини Кай Гаверц забив у другому доданому до матчу таймі.

"Челсі" виграв клубний Кубок світу вперше в історії. У 2012 році англійці у фіналі поступилися "Корінтіансу".

У матчі за третє місце клубного мундіалю єгипетський "Аль-Ахлі" розгромив "Аль-Хіляль" із Саудівської Аравії – 4:0.

Минулорічним переможцем турніру була мюнхенська "Баварія".

Зараз ви читаєте новину «Визначився переможець клубного Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua