неділя, 20 травня 2018 18:59

Визначився бронзовий призер чемпіонату України

У неділю, 20 травня, відбулися заключні матчі 32-го туру Прем'єр-ліги "Верес" - "Маріуполь" та "Ворскла" - "Зоря".

Матч у Львові не мав турнірного значення, адже маріупольці ще минулого туру забронювали за собою п'яте місце, що дає право взяти участь у наступному розіграші єврокубків.

"Верес" і "Маріуполь" розписали мирову - 1:1 (голи в активі Кожанова і Діденко), яку трохи зіпсувала груба гра, зокрема, Сімініна, який за два попередження був вилучений з поля.

У Полтаві вирішувалася доля третього місця в УПЛ і прямої путівки в груповий раунд Ліги Європи. Перед грою "Ворскла" випереджала "Зорю" на три очки і господарів цілком влаштовувала нічия. Однак підопічні Василя Сачка досягли більшого.

До перерви глядачі не побачили голів. Головні події сталися в другому таймі, коли голи провели Кулач (на 66-й хвилині) і Васін (на 90+3-й). Це дозволило "Ворсклі" завоювати "бронзові" медалі першості.

Полтавці вперше перемогли в останніх п'яти матчах, а "Зоря" продовжила безнічейну серію до 9 поєдинків поспіль.

Для Сачка це дебютна нагорода у тренерській кар'єрі.

За пісумками 32-х турів чемпіонату України "Ворскла" набрала 49 очок, "Зоря" - 43, "Маріуполь" - 39, "Верес" - 35.

Зараз ви читаєте новину «Визначився бронзовий призер чемпіонату України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua