середа, 20 травня 2026 23:03

Визначилися усі учасники єврокубків від України на футбольний сезон 2026/27

Визначилися усі учасники єврокубків від України на футбольний сезон 2026/27
Остаточно визначилися чотири українські клуби, які пройшли у єврокубки сезону 2026/27. ФОТО: businesspost

Київське "Динамо" здолавши "Чернігів" з рахунком 3:1 стало володарем Кубка України, також забезпечивши собі єврокубкову путівку на сезон-2026/27.

За підсумками 20 травня можна впевнено виділити чотири клуби УПЛ, які остаточно завоювали єврокубкові місця.

Крім столичного клубу, це також "Шахтар", ЛНЗ та "Полісся", повідомляє Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У планах - ЧЄ-2028: Шевченко назвав головне завдання для команди Андреа Мальдери

Порівняно з минулим сезоном, сталася важлива подія - у сезоні 2026-2027 рр. "Шахтар" змість кваліфікації буде гарантовано представлений в основному раунді Ліги чемпіонів. "Гірники" здобули це право завдяки чемпіонству УПЛ, підвищенню свого клубного рейтингу та щасливим обставинам. Останнє чекрез те, що переможець Ліги чемпіонів цьогоріч вже гарантував собі місце у наступному розіграші. Таким чином його путівка дісталася найбільш рейтинговій команді, яка не має місця в основному раунді але перемогла у внутрішній першості.

"Динамо" знов зіграє в Лізі Європи. Київський клуб розпочне шлях з першого раунду кваліфікації. Раніше "синьо-голубі" змагалися в 11 сезонах цього єврокубка.

Найкращим результатом були чвертьфінали сезонів 2010/11 та 2014/15.

ЛНЗ і "Полісся" виступлять у Лізі Конференцій. Розпочнуть з другого раунду кваліфікації.

Черкаська команда дебютуватиме в єврокубках. Житомирський клуб спробує поборотися за вихід до основного раунду вдруге. У 2025 році "Полісся" поступилося за крок до виходу в основний етап Ліги Конференцій.

Київське "Динамо" перемогло представника Першої ліги "Чернігів" з рахунком 3:1 у фіналі Кубка України з футболу та в 14-й раз у своїй історії виграло турнір.

Фінальний матч відбувся на стадіоні "Арена Львів". Кияни активно розпочали зустріч і створили кілька небезпечних моментів біля воріт суперника. У перші 20 хвилин шансами не скористалися Матвій Пономаренко, Огундана Шола та Назар Волошин, а гол Віталія Буяльського скасували після перегляду VAR, передає Gazeta.ua.

На 26-й хвилині "Динамо" все ж відкрило рахунок. Буяльський замкнув простріл ударом під поперечину. Через вісім хвилин "Чернігів" зрівняв результат. Романченко забив головою після подачі зі штрафного.

Зараз ви читаєте новину «Визначилися усі учасники єврокубків від України на футбольний сезон 2026/27». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути