середа, 18 квітня 2018 20:51

Визначилися фіналісти Кубку України з футболу

Циганков став одним з співавторів перемоги "Динамо" у Дніпрі. Фото: неофіційний сайт ФК "Динамо"

У середу, 18 квітня, відбулися матчі 1/2 фіналу Кубка України СК "Дніпро-1" - "Динамо" та "Шахтар" - Маріуполь".

У Дніпрі команда другої ліги не змогла гідно протистояти одному з грандів українського футболу, тричі пропустивши до перерви. За киян відзначилися Віктор Циганков з пенальті (11-метровий заробив Артем Бесєдін після помилки Сергія Кравченка), Володимир Шепелєв, який упевнено розібрався з суперником у чужому штрафному, і Бесєдін, якому асистував Миколенко.

У другому таймі Ігор Когут відіграв один м'яч, але на більше господарів не вистачило.

Потім Шабанов зробив передачу зі своєї половини поля, Вербич укрив м'яч корпусом від захисника і на швидкості пробив під поперечину з кута воротарського. 4:1 на користь "Динамо".

До вашої уваги відео голів і огляд матчу:

У зустрічі "гірників" з маріупольцями першим забив "Шахтар: уже на 8-й хвилині Тайсон зі штрафного пробив в лівий кут, голкіпер не міг дотягнутися до м'яча і донеччани вийшли вперед - 1 0.

Рахунок 1:1 став після того, як Діденко перехопив пас Пятова, з другої спроби віддав м'яч Ігорю Тищенко, який з близької відстані відправив круглого в сітку.

Донеччани вийшли вперед, зробивши рахунок 2:1, після того, як Матвієнко віддав пас на Марлоса на дальню штангу, там бразилець обіграв Білого і пробив у протихід Гальчуку.

"Шахтар" збільшив перевагу завдяки Тайсону, який обігрався з Марлосом і пробив з центральної зони точно в праву "дев'ятку".

На 74-й хвилині Марлос вивів Кайоде один на один з Гальчуком і форвард спокійно розібрався в моменті. "Шахтар" зробив рахунок - 4:1.

Остаточний рахунок 5:1 встановився після того, як Марлос віддав третю гольову, хоча міг забивати і сам, а Іван Петряк скористався пасом і поцілив у ворота.

Таким чином, "Динамо" і "Шахтар" зустрінуться у фіналі турніру.

Зараз ви читаєте новину «Визначилися фіналісти Кубку України з футболу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua