неділя, 30 грудня 2012 14:39

Віта Семеренко і Сергій Седнєв фінішували восьмими в Різдвяній гонці

Віта Семеренко ФОТО: podrobnosti.ua

29 грудня в Гельзенкірхені (Німеччина) завершилася традиційна передноворічна Різдвяна гонка з біатлону.

Перемогли росіяни Катерина Юрлова і Антон Шипулін, які фінішувавши першими в гонці переслідування з кращого стрільбою серед усіх учасників - три промахи. Другими стали французи Марі Дорен Абер і Мартен Фуркад, які програли росіянам 7,3 секунди при семи промахах. Трійку призерів замкнули норвежці Фанні Хорн і Ларс Біркеланд з відставанням від переможців у вісім секунд.

Українці Віта Семеренко і Сергій Седнєв стартували другими, але через невдалу стрільбу Сергія на останньому вогневому рубежі, фінішували лише восьмими з відставанням в 48,7 секунди при 10-ти промахах.

Біатлон. "Різдвяна гонка". Гельзенкірхен (Німеччина), 29 грудня

Гонка переслідування

1. Катерина Юрлова / Антон Шипулін (Росія) - 32.24,0 (3 штрафних кола)

2. Марі Дорен Абер / Мартен Фуркад (Франція) - відставання 7,3 (7)

3. Фанні Хорн / Ларс Біркеланд (Норвегія) - + 8,0 (6)

4. Андреа Хенкель - Андреас Бірнбахер - (Німеччина) - +14.7 (4)

5. Тея Грегорін - Яков Фак (Словенія) - +24.0 (6)

6. Франциска Хільдебранд - Міхаель Грайс (Німеччина) - +42.6 (6)

7. Кайса Макарайнен (Фінляндія) - Карл-Йохан Бергманн (Швеція) - +44.9 (8)

8. Віта Семеренко / Сергій Седнєв (Україна) - +48.7 (10)

9. Лаура Далмаер - Ніклас Хомберг (Німеччина) - +2:19.7 (6)

10. Сьюзан Данклі (США) - Тім Бурк - +2:34.7 (9)

Зараз ви читаєте новину «Віта Семеренко і Сергій Седнєв фінішували восьмими в Різдвяній гонці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua