Вирішальний другий тайм: чому "Шахтар" розтрощив "Верес"

Марлос виступає за "Шахтар" вісім років. Фото: ФК "Шахтар"

У матчі дев'ятого туру УПЛ "Шахтар" розгромив "Верес" -4:1.

Що потрібно знати про гру на НСК "Олімпійський"?

Ротація від Де Дзербі. "Гірники" розпочали матч напіврезервним склам. Місце на полі знайшлося Коноплі, Бондаренку, Сікану.

Перевага "Вереса" у першому таймі. Гості виглядали переконливіші у першій половині гри. "Шахтар" контролював м'яч, але дивідендів з цього мав небагато. Контратаки рівнян були небезпечнішими. Недарма перша половина гри завершилася в нічию 1:1.

Другий гол вирішив долю мачту. На початку другого тайму Тете вивів господарів вперед. "Вересу" потрібно було розкриватися та йти вперед, що дозволило "Шахтарю" використовувати перевагу у швидкості.

Марлос записав на свій рахунок гол та гольову передачу

Заміни не дали шансів "Вересу". Після другого забитого м'яча Де Дзербі випустив чотирьох нових гравців, які посилили гру. "Верес" вже почав не встигати за свіжими гравцями суперника.

Сильний матч Марлоса. Натуралізований бразилець записав на свій рахунок гол та гольову передачу.

Закономірна перемога "Шахтаря". Якщо у першому таймі була рівна гра, то після перерви "Шахтар" показав свій клас. Де Дзербі вміло використав глибину складу, що не дало можливості "Вересу" претендувати на очки.

У наступному турі "Шахтар" зіграє проти "Динамо". Гра відбудеться 3 жовтня. Початок матчу о 19:30.

28 вересня команда Де Дзербі зіграє у другому турі ЛЧ проти "Інтера". Початок гри о 19:45. Звіт про гру та онлайн-трансляцію читайте на нашому сайті.

Зараз ви читаєте новину «Вирішальний другий тайм: чому "Шахтар" розтрощив "Верес"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua