неділя, 13 листопада 2011 10:43

ВХЛ. "Донбас" здобув чергову перемогу

12 листопада донецький "Донбас" на своєму майданчику обіграв одного з лідерів Вищої хокейної ліги ангарський "Єрмак" з рахунком 4:2.

Донецький клуб відкрив рахунок в матчі, проте "Єрмак" зумів відігратися і вийти вперед у другому періоді.

У свою чергу господарі арени в третьому періоді зібралися і змогли закинути у ворота команди з Ангарська три шайби і перемогти.

Вольовий виграш над однією з найбільш результативних команд в ВХЛ дався господарям важкою ціною: як повідомляє офіційний сайт донеччан, травми отримали захисники Віталій Люткевич і Валерій Дидикін.

Після 22 ігор "Донбас" набрав 49 очок і продовжує очолювати турнірну таблицю Західної конференції. Наступну гру донеччани зіграють вдома 14 листопада проти усть-каменогорського "Казцинк-Торпедо". Початок поєдинку о 19:00.

Донбас - Єрмак - 4:2 (1:1, 0:1, 3:0)

Донецьк. Арена Дружба. 3836 глядачів.

Шайби: 1:0 Піскунов (Гладскіх, Белухін, 9:43), 1:1 Чемерілов (Смирнов, Швецов, 18:12, більш.), 1:2 Орлов (Гутов, 29:29), 2:2 Кочетков ( 40:56), 3:2 Белухін (Журун, 51:39), 4:2 Варламов (Малевич, 58:09).

Зараз ви читаєте новину «ВХЛ. "Донбас" здобув чергову перемогу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua