середа, 29 вересня 2021 08:00

Вернидуб у Мадриді обіграв "Реал"

"Шериф" забив переможний м'яч на 89-ій хвилині. Фото: Reuters

Вчора, 28 вересня, в матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів іспанський "Реал" Мадрид зустрічався з молдовським "Шерифом", який тренує українець Юрій Вернидуб. Зустріч групи D проходила на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" в Мадриді (Іспанія). Протистояння завершилося з рахунком 2:1 на користь гостей.

На 25-й хвилині гравці "Шерифа" відкрили рахунок в матчі. Гості організували швидку атаку, Крістіано втік по лівому флангу і м'яко навісив у карний майданчик, де Джасурбек Яхшибоев вистрибнув і головою послав м'яч у дальній кут воріт.

На 65-й хвилині Карім Бензема реалізував сумнівний пенальті, призначений на фол на Вінісіусі.

За хвилину до кінця основного часу матчу Траоре поборовся у штрафному "Реала", м'яч відскочив до Себастьяна Тіля, який завдав розкішний удар в дальню дев'ятку - 2:1 на користь "Шерифа".

"Шериф" став лідером групи з 6 очками. У "Реала" - 3. "Інтер" і "Шахтар" мають по одному. У наступному турі, 19 жовтня, "Шериф" прийматиме вдома міланський "Інтер", а "Шахтар зіграє з" Реалом ".

Зараз ви читаєте новину «Вернидуб у Мадриді обіграв "Реал"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua