вівторок, 28 вересня 2021 19:03

"Шахтар" розійшовся миром із "Інтером"

Минулого року "Шахтар" тричі грав з "Інтером". Фото: Reuters

Добрий вечір!

Швидко плине спортивне життя й ось на зміну боксу знову приходить футбол. Сьогодні грають перші матчі другого туру Ліги чемпіонів. І відкривати футбольний день випало донецькому "Шахтарю". В гості до гірників приїде старий знайомий – міланський "Інтер".

Минулого року команди зустрічалися тричі. Спочатку міланці розгромили гірників у півфіналі Ліги Європи, а потім команди двічі зіграли внічию в Лізі чемпіонів.

Останній матч став фатальним для "Інтера". Італійська команда посіла останнє місце в групі й припинила виступи в єврокубках. "Шахтар" утік недалеко – в Лігу Європи, де спочатку з боями пройшов ізраїльський "Маккабі", а потім двічі був нещадно битий "Ромою".

Уже можна говорити про певну принциповість протистояння. Досі в "Шахтаря" немає жодної перемоги – три нічиї і дві поразки. Побачимо, як буде сьогодні.

Тим часом стали відомі стартові склади "Шахтаря" та "Інтера" на матч 2-го туру Ліги чемпіонів.

"Шахтар": Пятов, Додо, Марлон, Степаненко, Майкон, Соломон, Алан Патрік, Матвієнко, Траоре, Ісмаїлі, Педріньйо

Запасні: Трубін, Вітао, Кривцов, Маркос Антоніо, Марлос, Тете, Бондаренко, Мудрик, Конопля, Корнієнко, Сікан, Бондар

"Інтер": Ханданович, Думфріс, Де Врей, Весіно, Джеко, Мартінес, Барелла, Дімарко, Шкріньяр, Брозовіч, Бастоні

Запасні: Кордац, Раду, Гальярдіні, Санчес, Коларов, Раноккія, Перішич, Корреа, Хакан Чалханоглу, Відаль, Д'Амброзіо, Дарміан

Гра почалася!

2 хв. Намагаються застосовувати пресинг суперники, але поки легко долають його.

5 хв. Дуже небезпечно бив Соломон, але в лічених сантиметрах м'яч розминувся зі стійкою. Шкода!

7 хв. Гойдалки в нас. Думфріс виходив сам на сам, але зашпортався й втратив м'яч.

9 хв. Думфріс стрибав головою і травмував Лассіну Траоре. Заміна буде в гірників уже на 9 хвилині. Серйозна травма.

11 хв. Тете виходить замість Траоре.

14 хв. Де Врей грубо збиває Патріка в центрі поля.

16 хв. Варела ударом здалеку влучає в поперечку! найгостріший момент сьогодні!

19 хв. Ісмаїлі вривався в карний майданчик під кутом, але Думфріс випередив його і прикрив м'яч корпусом.

21 хв. Тете бив з 11 метрів, але не влучив у кут. Гостра атака господарів поля.

24 хв. Думфріс не зумів подати в центр карного. Ісмаїлі вибив на кутовий.

26 хв. Соломон проривався правим флангом, але не зумів обійти Шкріньяра. Російський коментатор вперто називає ізраїльтянина САЛОмоном.

29 хв. Додо картинно падав і просив пенальті, але таких порушень в Лізі чемпіонів не фіксують.

33 хв. З перевагою міланців проходить гра. Ну, це й не новина.

34 хв. Джеко пробачає "Шахтар". З 5 метрів бив, але значно вище воріт!

39 хв. Степаненко ледь не заробляє на жовту після фолу на Бареллі.

41 хв. Думфріс отримав м'яч на розстрільній позиції з 5 метрів, але позбутися опіки Соломона не зумів.

45 хв. 3 хвилини додав арбітр.

Перерва. 5 тайм поспіль грають без голів суперники.

Другу половину гру розпочали команди.

46 хв. Перший кутовий заробили гірники. Думфріс перервав подачу Додо.

49 хв. "Шахтар" провів атаку, Додо віддав на Педріньйо, але удар бразильця заблокував Шкріньяр. Дуже гостра атака гірників!

52 хв. Соломон загострював на правому фланзі, але Шкріньяр стоїть стіною. Все блокує!

56 хв. Заміни в гостей. Чалханоглу замість Брозовича і Корреа замість Джеко.

61 хв. "Шахтар" активно почав, але зараз заспокоїлася гра.

64 хв. Де Дзербі за емоції на рішення арбітра отримав жовту картку.

66 хв. Пятов грубо обрізався, але Мартінес не влучив у ворота з убойної позиції.

68 хв. А тепер Додо після швидкої контратаки заряджає м'яч у небеса.

72 хв. Другого форварда міняє Індзагі. Санчес вийшов замість Мартінеса.

74 хв. Соломон у простій ситуації віддає м'яч просто в ноги супернику.

78 хв. Заміни в гірників. Мудрик замість Соломона й Кривцов замість Ісмаїлі. Увесь лівий фланг міняє "Шахтар".

81 хв. Мудрик як на велосипеді об'їхав Думфріса й той збиває Михайла. Жовта для нідерландця.

82 хв. Замість Весіно вийшов Гальярдіні в суперника.

85 хв. Марлос виходить на останні хвилини замість Патріка.

87 хв. Корреа бив із периметра карного майданчика, але Пятов виручив. Як і в наступному моменті після удару головою Де Врея.

90 хв. Чалханоглу завершував затяжну атаку гостей, але удар йому не вдався.

Все, третя поспіль нульова нічия суперників. Як казав класик, очечко в карман!

"Шахтар" здобув перше очко в цьогорічній Лізі чемпіонів. Наступну гру гірники зіграють в Києві, 19 жовтня з мадридським "Реалом". Сьогодні королівський клуб гратиме в Мадриді з "Шерифом".

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" розійшовся миром із "Інтером"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua