субота, 18 листопада 2017 20:49

"Верес" зі скандалом відібрав очки у "Зорі"

"Зоря" і "Верес" зіграли внічию

У суботу, в 16 турі чемпіонату України зійшлися команди, які ведуть боротьбу за зону Ліги Європи. У Запоріжжі луганська "Зоря" приймала рівненський "Верес".

У господарів поля було все, щоб перемогти, але у них не вийшло це зробити.

Луганчани відкрили рахунок у першому таймі. Простріл справа Кабаєва замкнув Громов. Після перерви "Верес" і зовсім залишився у меншості. За грубий фол отримав другу жовту картку Іщенко і покинув поле.

І майже відразу гості відігралися. Адамюк скористався зіткненням воротаря "Зорі" з Сергійчуком. Арбітр зустрічі порушення в цьому епізоді не побачив, тому гру не зупинив. М'яч відскочив до Адамюка, який з гострого кута пробив повз захисників - 1:1.

Принести перемогу "Зорі" наприкінці матчу був шанс у Караваєва, але той з хорошої позиції пробив вище воріт.

Головний тренер "Вереса" Юрій Вірт:

"Бойова гра сьогодні була. Я сказав сьогодні на установці, що крім бажання і дисципліни повинні бути бійцівські якості. Хто виграє сьогодні боротьбу і підбори, той виграє сьогодні матч.

В принципі, я вдячний всім футболістам. За їх відношенням до гри було помітно, що вони максимально віддавалися грі. Думаю, ми заслужили набране одне очко. Це наша сьома нічия поспіль, але нічиї бувають різні.

Сьогодні я дуже задоволений і грою, і ставленням хлопців до гри. Я привітав усіх футболістів. Зараз головне відновитися. У нас наступна гра з "Чорноморцем", і ми будемо спокійно готуватися".

Головний тренер "Зорі" Юрій Вернидуб:

"Гра була непроста. Ми дуже погано почали. Хвилин 15. Потім вирівняли, з'явилися моменти, забили свій м'яч. У другому таймі теж були моменти. Ми переграли "Верес", але не реалізували свої шанси. Один Юрі міг забити тільки м'яча три-чотири.

Стосовно пропущеного нами гола. Це рішення судді. Але я вважаю, що не можна зараховувати такі голи. По-перше, я так розумію, що там було положення поза грою у Адамюка. А другий гравець зіграв в Луніна прямою ноги. Там не те, що штрафний повинен бути, а й картка гравцеві. Але навпаки був зарахований гол.

Втратили дуже важливі очки. Рухаємося далі. Будемо готуватися до "Естерсунда".

Удари у площину воріт: 4 -7

У п'ятницю тур був відкритий поєдинком "Шахтар" - "Олександрія". У Харкові гості святкували перемогу над лідером прем'єр-ліги - 2:1. За олександрійців дублем у матчі відзначився Артем Полярус.

А сьогодні київське "Динамо" в гостях обіграло "Зірку" - 2:0. Дублем за киян відзначився Дьємерсі Мбокані.

Зараз ви читаєте новину «"Верес" зі скандалом відібрав очки у "Зорі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua