Четвер, 28 серпня 2008 16:36

Велосипедист-сибіряк здійснить "голодний пробіг" із Ужгорода в Севастополь

Сьогодні, 28 серпня, у Львові відбудеться зустріч учасника "голодного" велопробігу за маршрутом Київ - Ужгород - Севастополь через Львів. Велопробіг стартував у п"ятницю, 22 серпня, з Києва.

Учасником цього пробігу є одна людина - Владислав Нікітенко. Під час велопробігу Владислав голодує: протягом 40 днів він буде їхати на велосипеді і не вживатиме ніякої їжі.

Здійснюючі "голодні подорожі" українець Владислав Нікітенко, який мешкає в сибірському місті Благовещенську, хоче показати світові, як можна виживати в екстремальних умовах голоду та підкреслити, що велосипед є найкращим способом подорожей, відпочинку та підтримання спортивної форми.

Нікітенко називає себе засновником ханрайдингу (англ. Hunriding, hungry riding - голодна їзда на велосипеді). Він почав голодні поїздки у 2004 році, проїхавши на велосипеді від Петербурга до Москви. У 2005 році він проїхався за маршрутами Благовещенськ-Владивосток (2200 км) та Благовещенськ-Пекін (2600 км), у 2006 здійснив чергову, поки що рекордну голодну подорож Китаєм - протягом 39 днів проїхав 4444 кілометрів. У 2007 році була ще одна поїздка Піднебесною - цього разу Влад здолав 3500 "голодних" кілометрів.

Дорогами України (із заїздом до Молдови) він планує проїхати близько 4 тисяч кілометрів, скинувши за цей час близько 20 кілограмів ваги.

ЗІК

Зараз ви читаєте новину «Велосипедист-сибіряк здійснить "голодний пробіг" із Ужгорода в Севастополь». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода