неділя, 02 жовтня 2011 17:35

Василь Іванчук зазнав першої поразки у фіналі Великого Шолома

Український гросмейстер Василь Іванчук білими фігурами поступився у п'ятому турі фінального турніру Великого Шолома.

Він програв норвежцю Магнусу Карлсену, але при цьому зберіг лідерство в престижному змаганні, перша частина якого завершилася в суботу в бразильському Сан-Паулу.

Іванчук з 10 очками очолює турнірну таблицю. На другому місці йде Хікару Накамура із США - 7 балів, який обіграв в останньому турі білими іспанця Франсіско Вальєхо.

Чемпіон світу Вішванатан Ананд з Індії в п'ятому турі зіграв унічию з Левоном Ароняном з Вірменії. Ці два шахіста, а також Карлсен з 6 очками ділять третє-п'яте місця. Вальєхо замикає турнірну таблицю з 3 очками.

Друге коло фіналу Великого Шолома, де за перемогу нараховується 3 очки, а за нічию - 1, пройде з 5 по 11 жовтня в іспанському Більбао.

Зараз ви читаєте новину «Василь Іванчук зазнав першої поразки у фіналі Великого Шолома». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua