понеділок, 19 вересня 2011 18:12

Кубок світу з шахів. Іванчук виграв у Пономарьова в матчі за третє місце

У Ханти-Мансійську (Росія) завершилися змагання на Кубку світу з шахів. Український гросмейстер Василь Іванчук у матчі за третє місце переміг свого співвітчизника Руслана Пономарьова.

Заключна, четверта партія, в якій Іванчук грав чорними, завершилася мирною угодою.

Завдяки своїй перемозі чорними в другій партії, Іванчук виграв з підсумковим рахунком 2,5:1,5. Таким чином він отримав право зіграти на турнірі претендентів на звання чемпіона світу, який пройде в другій половині 2012 року.

Шахи. Чоловіки. Кубок світу. Ханти-Мансійськ (Росія) .19 вересня

Матч за третє місце (після чотирьох партій)

Василь Іванчук (Україна) - Руслан Пономарьов (Україна) - 2,5:1,5

Нагадаємо, переможцем Кубка світу став росіянин Петро Свідлер.

Зараз ви читаєте новину «Кубок світу з шахів. Іванчук виграв у Пономарьова в матчі за третє місце». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua