четвер, 29 вересня 2011 12:48

Шахи. Іванчук обіграв Ананда в третьому турі фіналу Великого Шолома

28 вересня в Сан-Паулу (Бразилія) завершилися партії третього туру фінального турніру Великого Шолома з шахів.

Український гросмейстер Василь Іванчук чорними виграв у чинного чемпіона світу індійця Вішванатана Ананда і вийшов на лідируючу позицію в турнірній таблиці, маючи в активі 7 очок.

Лідер світового рейтингу норвезький шахіст Магнус Карлсен чорними поступився іспанцеві Франсиско Вальєхо. Третя партія ігрового дня Левон Аронян (Вірменія) - Хікару Накамура (США) завершилася внічию.

На другому місці з 5 очками йде Аронян, Вальєхо і Накамура ділять третє місце (по 3 очки), Ананд і Карлсен замикають турнірну таблицю - по 2 очки.

30 вересня в четвертому турі Іванчук зіграє з Ароняном, Карлсен з Накамурою, Ананд з Вальехо.

Зараз ви читаєте новину «Шахи. Іванчук обіграв Ананда в третьому турі фіналу Великого Шолома». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua