четвер, 22 грудня 2011 10:00

"Ювентус" втратив шанс обійти "Мілан": результати 1-го перенесеного туру Серії А

У Серії А відбулися матчі перенесеного першого туру.

Центральним поєдинком середовища була зустріч "Юве" і "Удінезе", що йде третім - команд з найбільш непрохідною обороною в серії А. Враховуючи останню обставину, навряд чи когось сильно здивувало, що матч завершився нульовою нічиєю. Таким чином, підопічні Антоніо Конте продовжили безпрограшну серію на внутрішній арені до 16 зустрічей. "Бьянконері" провели свій шостий сухий поєдинок у чемпіонаті, що на один менше, ніж в Удінцев, які відстають від лідерів на два очки і йдуть на зимову перерву третіми.

Шанс забратися на третій рядок був у "Лаціо", однак римляни їм не скористалися, вдома зігравши по нулях з "К'єво". Восьму перемогу в чемпіонаті здобув "Інтер", який розгромив на своєму полі "Лечче". "Нерадзуррі" пропустили першими, але до перерви встигли відігратися. У другому таймі підопічні Клаудіо Раньєрі продемонстрували зовсім інший футбол і не залишили суперникові жодного шансу - 4:1. Голи у міланців забивали Джампаоло Пацціні, Дієго Міліто, Естебан Камбьяссо і Рікардо Альварес.

"Наполі" у зустрічі з "Дженоа" здобув ще більш переконливу перемогу - 6:1. Дублем відзначився лідер неаполітанців Едінсон Кавані, який довів свій особистий рахунок у серії А до дев'яти голів. У свою чергу, "Рома" завдяки голам Родріго Таддеї і Пабло Освальдо домоглася комфортної перемоги над "Болоньєю (2:0), яка йде 16-ю.

"Аталанта", що займає 11-у позицію, упевнено розібралася з "Чезеною" (4:1), а "Новара", поступаючись два м'ячі, в завершальні тринадцять хвилин вирвала нічию в гостьовій зустрічі з "Палермо" - 2:2. Нарешті, футболісти "Парми" і "Катанії" також не зуміли виявити сильнішого - 3:3.

Також раніше "Мілан" на виїзді здолав "Кальярі" (2:0).

Чемпіонат Італії, 1-й тур

Перенесені матчі

Удінезе - Ювентус - 0:0 (0:0, 0:0)

Болонья - Рома - 0:2 (0:2, 0:0)

Голи: 0:1 - Род. Таддеі (17), 0:2 - Освальдо (40).

Аталанта - Чезена - 4:1 (3:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Кандрева (12), 1:1 - Денис (17, пенальті), 2:1 - Марілунго (18), 3:1 - Марілунго (44), 4:1 - Пелуза (71).

Наполі - Дженоа - 6:1 (4:1, 2:0)

Голи: 1:0 - Кавані (12), 2:0 - Гамшик (17), 3:0 - Кавані (24), 3:1 - Хоркера (27), 4:1 - Пандєв (45), 5:1 - Гаргано (49), 6:1 - Суніга (80).

Інтер - Лечче - 4:1 (1:1, 3:0)

Голи: 0:1 - Мюріель (20), 1:1 - Пацціні (34), 2:1 - Міліто (49), 3:1 - Камбьяссо (73), 4:1 - Альварес (81).

ІНТЕР: Жуліо Сезар, Нагатомо, Фараоні (Камбьяссо, 46), Самуель, Майкон, Х. Дзанетті, Альварес, Лусіо, Т. Мотта, Форлан (Міліто, 46), Пацціні (Обі, 71).

Новара - Палермо - 2:2 (0:1, 2:1)

Голи: 0:1 - Луді (20, автогол), 0:2 - Бертольо (73), 1:2 - Маццарані (77), 2:2 - Рігоні (85).

Парма - Катанія - 3:3 (3:1, 0:2)

Голи: 1:0 - Модесто (5), 1:1 - Альмірон (22), 2:1 - Біабіані (23), 3:1 - Флоккарі (44), 3:2 - Лоді (74, пенальті), 3 : 3 - Кателлані (85).

Лаціо - Кьєво - 0:0 (0:0, 0:0)

Сієна - Фіорентина - 0:0 (0:0, 0:0)

Кальярі - Мілан - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Ф. Пізано (4, автогол), 0:2 - Ібрагімовіч (61).

МІЛАН: Абб'яті, Бонера, Сілва, Мексес, Тайво, К. Боатенг, Аквілані, Ночеріно, Амброзіні (ван Боммель, 84), Робіньо (Пато, 74), Ібрагімович.