середа, 10 травня 2017 00:08

"Ювентус" вийшов у фінал Ліги чемпіонів
13

"Ювентус" переміг "Монако" в Турині - 2:1

У другому півфінальному матчі Ліги чемпіонів "Ювентус" на своєму полі з рахунком 2:1 переміг "Монако".

На 33-й хвилині Маріо Манджукич вивів італійську команду вперед. Наприкінці першого тайму Дані Алвес подвоїв перевагу господарів поля. Єдиний м'яч в цьому протистоянні у монегасків забив Кіліан Мбаппе, який перервав тривалу суху серію "старої синьйори" в Лізі чемпіонів.

У першому матчі "Ювентус" в гостях виграв з рахунком 2:0. Підопічні Массіміліано Аллегрі вийшли у фінал Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів

1/2 фіналу

Матчі-відповіді

Ювентус Італія - Монако Монако 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 33 Манджукич, 2:0 - 44 Дані Алвес, 2:1 - 69 Мбаппе

Ювентус - Буффон, Бардзальї (Бенатія, 85), Бонуччі, К'єлліні, Дані Алвес, П´янич, Хедіра (Маркізіо, 10), Алекс Сандро, Дібала (Куадрадо, 54), Манджукич, Ігуаїн.

Монако - Субашич, Раджі, Глік, Жемерсон, Сідібе, Моутінью, Бакайоко (Жермен, 78), Менді (Фабіньо, 55), Бернарду Сілва (Лемар, 69), Фалькао, Мбаппе.

Попередження: Фалькао (40), Менді (51), Бонуччі (74), Манджукич (90).

Перший матч - 2:0

Атлетико Іспанія - Реал Мадрид Іспанія

10 травня, 21.45

Перший матч - 0:3

Ще один фіналіст визначиться у парі "Реал" - "Атлетико". У першому матчі "вершкові" на своєму полі розгромили "матрацників" з рахунком 3:0.

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" вийшов у фінал Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua