понеділок, 21 листопада 2011 15:10

"Ювентус" повернув лідерство, "Лаціо" і "Мілан" не забили на виїзді: результати 12 туру Серії А

В італійській серії А відбулися матчі 12 туру.

"Ювентус" з рахунком 3:0 розгромив "Палермо" і завдяки кращій різниці забитих і пропущених м'ячів повернувся на перше місце в турнірній таблиці. "Сезон буде довгим, тому приємно, що ми взяли хороший старт. Однак лише час покаже, який для нас вийде поточна кампанія, - зазначив Сімоне Пепе, який відкрив рахунок на 20-й хвилині. - Очевидно, що зараз в нашій грі складно відшукати слабкі місця. Ми здорово контролюємо м'яч і при першій можливості йдемо в атаку. Найголовніше - продовжувати в тому ж дусі ".

"Удінезе", у якого також був шанс вийти в лідери, з результатом 0:2 поступився на виїзді "Пармі". "Лаціо" і "Мілан", які зіграли внічию з рахунком 0:0 з "Наполі" і "Фіорентиною" відповідно, займають друге і третє місця.

У нижній частині таблиці першу перемогу в сезоні здобула "Чезена", яка здолала з мінімальним рахунком "Болонью" завдяки голу Марко Пароль на 84-й хвилині.

Чемпіонат Італії, 12-й тур

Болонья - Чезена - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 – Пароло (84).

Дженоа - Новара - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Велозу (86).

Катанія - К'єво - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Пелліссьє (45, пенальті), 0:2 - Саммарко (73), 1:2 - Альмірон (78).

Парма - Удінезе - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Біабіані (58), 2:0 - Джовінко (76, пенальті).

Сієна - Аталанта - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Денис (15, пенальті), 1:1 - Д'Агостіно (44, пенальті), 1:2 - Денис (53), 2:2 - Гацці (87).

Ювентус - Палермо - 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Пепе (20), 2:0 - Матрі (48), 3:0 - Маркізіо (65).

ЮВЕНТУС: Буффон, К'єлліні, Бонуччі, Бардзальі, Ліхтштайнер, Маркізіо (Паціенца, 77), Пірло, Відаль, Пепе, Матрі (Дель П'єро, 81), Вучініч (Куальярелла, 67).

Рома - Лечче - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Пьяніч (25), 2:0 - Гаго (54), 2:1 - Бертолаччі (61).

Інтер - Кальярі - 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Т. Мотта (54), 2:0 - Коутіньо (60), 2:1 - Ларрівей (89).

Наполі - Лаціо - 0:0 (0:0, 0:0)

Фіорентина - Мілан - 0:0 (0:0, 0:0)

МІЛАН: Абб'яті, Абате, Сілва, Неста, Антоніні, Ночеріно, Аквілані, Амброзіні, Зеєдорф (Емануелсон, 73), Робіньо (Пато, 70), Ібрагімович.