понеділок, 31 жовтня 2011 13:54

"Удінезе" і "Лаціо" дихають у спину "Ювентусу": результати 10 туру Серії А

В італійській Серії А сьомий гол Антоніо Ді Натале в сезоні приніс "Удінезе" мінімальну перемогу над "Палермо". Фріулійци за різницею забитих і пропущених м'ячів випереджають "Лаціо", який розгромив на Сицилії "Кальярі" - 3:0.

Завдяки голу 34-річного форварда, забитому за сім хвилин до перерви, "Удінезе" повернувся на друге місце в турнірній таблиці, де чорно-білі відстають на очко від "Ювентуса". Клуб з Удіне поки ще жодного разу не програв на рідному стадіоні "Фріулі".

На п'яти чорно-білим наступає "Лаціо", який цього разу обіграв "Катанію". Сенаде Луліч і Мирослав Клозе забили до перерви, а у другому таймі Томмазо Роккі послав ще один м'яч у ворота остров'ян.

Два голи Маттіа Дестро допомогли "Сієні" взяти верх над "К'єво" - 4:1. Продовжує радувати своїх уболівальників "Болонья", яка здобула вольову перемогу над "Аталантою" - 3:1.

"Фіорентина" завдяки точному удару в першому таймі Андреа Лаццаро ??здолала "Дженоа" (1:0), а "Парма" була сильніше аутсайдера "Чезени" - 2:0. У жовто-синіх відзначилися Габріель Палетта і Алессандро Лукареллі.

"Чезена" зазнала шостої поразки, що стало причиною звільнення головного тренера клубу Марко Джампаоло. "Лечче" і "Новара", що знаходяться в зоні вильоту, розійшлися миром - 1:1.

Чемпіонат Італії, 10-й тур

Сієна - К'єво - 4:1 (1:0, 3:1)

Голи: 1:0 - Дестро (25), 2:0 - Дестро (57), 3:0 - Д'Агостіно (62), 3:1 - Москарделлі (75), 4:1 - Калайо (90).

Удінезе - Палермо - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Ді Натале (38).

Парма - Чезена - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Палетта (41), 2:0 - А. Лукареллі (71).

Лечче - Новара - 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - Страссер (32), 1:1 - Рігоні (44, пенальті).

Фіорентина - Дженоа - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Лаццаро ??(41).

Болонья - Аталанта - 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Денис (7), 1:1 - Ді Вайо (45, пенальті), 2:1 - Рамірес (48), 3:1 - Лорія (68).

Кальярі - Лаціо - 0:3 (0:2, 0:1)

Голи: 0:1 - Луліч (39), 0:2 - Клозе (44), 0:3 - Роккі (88).

Рома - Мілан - 2:3 (1:2, 1:1)

Голи: 0:1 - Ібрагімовіч (17), 1:1 - М. Бурдіссо (28), 1:2 - Неста (30), 1:3 - Ібрагімовіч (78), 2:3 - Боян (88).

РОМА: Стекеленбург, Кассетті, Хосе Анхель, Жуан (Хайнце, 71), Н. Бурдіссо, Де Россі, Пісарро, Гаго (Ламела, 63), Пьяніч, Боріні (Боян, 39), Освальдо.

МІЛАН: Абб'яті, Абате, Сілва, Неста, Дзамбротта, Аквілані, ван Боммель, Ночеріно (Амброзіні, 88), К. Боатенг (Емануелсон, 66), Робіньо (Кассано, 73), Ібрагімович.

Катанія - Наполі - 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Кавані (1), 1:1 - Маркезе (25), 2:1 - Берхессіо (48).

Інтер - Ювентус - 1:2 (1:2, 0:0)

Голи: 0:1 - Вучініч (12), 1:1 - Майкон (28), 1:2 - Маркізіо (33).