пʼятниця, 28 жовтня 2011 12:46

Ночеріно вистрелив хет-триком: результати 9-го туру Серїі А

Відбувся 9-й тур чемпіонату Італії. "Мілан" на "Сан-Сіро" розгромив "Парму" - 4:1. У складі "россонері" хет-триком відзначився Антоніо Ночеріно, ще один гол забив Златан Ібрагімович. У гостей точним ударом відзначився Себастьян Джовінко.

Завдяки цій перемозі "Мілан" піднявся на п'яте місце в турнірній таблиці.

"Аталанта" на своєму полі зіграла внічию з "Інтером" - 1:1. Гості першими вийшли вперед. На 32-й хвилині Веслі Снейдер скористався передачею Мауро Сарате і вразив дальній кут воріт. Але ще до свистка на перерву футболісти "Аталанти" відігралися - на 44-й хвилині відзначився Херман Деніс.

"Удінезе" з рахунком 0:2 поступився в гостях "Наполі" і не скористався шансом обійти "Ювентус" на чолі турнірної таблиці. "Ювентус" вийшов у лідери після перемоги над "Фіорентиною".

Він же під кінець матчу міг принести перемогу господарям поля, але не реалізував пенальті, пише Подробности.

Чемпіонат Італії

9-й тур

Новара - Сієна - 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Калайо (17), 1:1 - Джеміті (80).

Наполі - Удінезе - 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Лавессі (20), 2:0 - Маджо (44).

Мілан - Парма - 4:1 (2:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Ночеріно (30), 2:0 - Ночеріно (32), 3:0 - Ібрагімовіч (73), 3:1 - Джовінко (78), 4:1 - Ночеріно (90).

Лаціо - Катанія - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Клозе (17), 1:1 - Берхессіо (63).

Дженоа - Рома - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Янкович (38), 1:1 - Боріні (82), 2:1 - Куцка (89).

К'єво - Болонья - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Аквафреска (53).

Чезена - Кальярі - 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0:1 - Нене (20, пенальті), 1:1 - Кандрева (45, пенальті).