понеділок, 24 жовтня 2011 10:42

Боатенг врятував "Мілан" за 14 хвилин: результати 8-го туру Серії А

В італійській Серії А відбулися матчі 8-го туру.

Кевін-Прінс Боатенг відзначився хет-триком у другому таймі і надихнув "Мілан" на вольову перемогу над "Лечче", який до перерви вів на своєму полі з перевагою в три м'ячі.

Здавалося, голи Гільєрмо Джакомацці, Массімо Оддо і Карлоса Гроссмюллера гарантували "Лечче" три очки у зустрічі з "Міланом" ще в першому таймі, однак у Боатенга щодо цього була інша думка. Півзахисник збірної Гани забив три м'ячі за 14 хвилин, після чого Маріо Йепес за сім хвилин до кінця приніс "Мілану" неймовірну перемогу.

В результаті "россонері" піднялися на сьоме місце, а очолив турнірну таблицю "Удінезе", який після домашньої перемоги над "Новарою" на очко випереджає "Лаціо", який без особливих проблем відвіз перемогу з Болоньї, і на два - "Ювентус". Антоніо Ді Натале оформив дубль, а третій м'яч у ворота гостей забив Мауріціо Доміцці.

"Сієна" з рахунком 2:0 взяла гору над "Чезеною", яка залишилася на останній сходинці, а "Інтернаціонале" завдяки голу Тьяго Мотта здолав "К'єво", відсвяткувавши всього другу перемогу в чемпіонаті.

Ерік Ламела приніс "Ромі" мінімальну перемогу над "Палермо", а два голи Максиміліано Моралеса дозволили "Аталанті" відвезти три очки з Парми (2:1). Нарешті, "Наполі" і "Кальярі" зіграли по нулях.

Чемпіонат Італії, 8-й тур

Лечче - Мілан - 3:4 (3:0, 0:4)

Голи: 1:0 - Джакомацці (4), 2:0 - Оддо (30, пенальті), 3:0 - Гроссмюллер (37), 3:1 - К. Боатенг (49), 3:2 - К. Боатенг ( 54), 3:3 - К. Боатенг (63), 3:4 - Йепес (83).

МІЛАН: Абб'яті, Абате, Неста, Йепес, Антоніні, Ночеріно, ван Боммель, Амброзіні (Аквілані, 46), Ібрагімович, Робіньо (К. Боатенг, 46), Кассано (Ель Шаараві, 89).

Удінезе - Новара - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Ді Натале (33), 2:0 - Доміцці (40), 3:0 - Ді Натале (49).

Сієна - Чезена - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - П. Гонсалес (9), 2:0 - Калайо (53).

Рома - Палермо - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Ламела (8).

Парма - Аталанта - 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 0:1 - Моралес (55), 0:2 - Моралес (58), 1:2 - Вальдес (80).

Інтер - К'єво - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Т. Мотта (34).

Кальярі - Наполі - 0:0 (0:0, 0:0)

Болонья - Лаціо - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Аквафреска (23, автогол), 0:2 - Луліч (48).

Фіорентина - Катанія - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 - Йоветіч (20), 1:1 - Дельвеккіо (43), 2:1 - Йоветіч (62), 2:2 - Лопес (82).

Ювентус - Дженоа - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 - Матрі (6), 1:1 - М. Россі (31), 2:1 - Матрі (58), 2:2 - Анд. Караччиоло (85).

За матеріалами УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Боатенг врятував "Мілан" за 14 хвилин: результати 8-го туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua