четвер, 07 березня 2013 08:41

"Ювентус" і "ПСЖ" вийшли у чвертьфінал Ліги чемпіонів

Лавессі і Пасторе святкують гол у ворота "Валенсії" ФОТО: Reuters

Італійський "Ювентус" обіграв шотландський "Селтік" у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. Як повідомляє Reuters, зустріч, що пройшла ввечері у середу, 6 березня, в Турині, завершилася з рахунком 2:0 на користь італійського клубу.

Таким чином, "Ювентус" уперше за сім років пробився до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Перший гол у ворота "Селтіка" забив на 24-й хвилині матчу нападник Алессандро Матрі. Автором другого голу, забитого на 65-й хвилині, став Фабіо Квальярелла.

Перший матч між командами в рамках 1/8 фіналу також виграв "Ювентус". Та зустріч закінчилася з рахунком 3:0.

Також 6 березня відбувся матч-відповідь між іспанською "Валенсією" і французьким "Парі Сен-Жермен". Він пройшов у Парижі і завершився внічию - 1:1.

У "Валенсії" відзначився Жонас (на 55-й хвилині), у "ПСЖ" - Есекіель Лавессі (на 66-й хвилині).

Перший матч між клубами закінчився перемогою "ПСЖ" (2:1), який у результаті і пройшов до чвертьфіналу, повідомляє "Лента".

Ліга чемпіонів

1/8 фіналу

Матчі у

ПСЖ Франція - Валенсія Іспанія 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - 55 Жонас, 1:1 - 66 Лавессі.

ПСЖ - Сірігу, Жайе (ван дер Віль, 27), Сілва, Алекс, Максвелл, Т. Мотта (Гамейро, 58), Матюіді, Шантом, Пасторе, Лукас Моура (М. Сако, 83), Лавессі.

Валенсія - Гуаіта, Барраган, Матьє, Руїс, А. Сіссоко, Пареха, Альбельда (Банега, 46), Фегулі (П'ятті, 64), Тіно Коста, Жонас (Вальдес, 76), Сольдадо.

Попередження: Альбельда (22), Руїс (38), Лавессі (66), Сольдадо (80), Пареха (84), Банега (90).

Перший матч - 2:1.

Ювентус Італія - Селтік Шотландія 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 24 Матрі, 2:0 - 65 Куальярелла.

Ювентус - Буффон, Бардзальї, Марроне, Бонуччі, Падоін, Пірло (Джаккеріні, 69), Пелузо (Асамоа, 59), Відаль (Ісла, 66), Погба, Куальярелла, Матрі.

Селтік - Форстер, Меттьюз (Форрест, 52), Вілсон, Кайяль, Ізагірре, Ледлі, Ваньяма (Емброуз, 46), Малгрю, Коммонс (Лассад, 73), Самарас, Хупер.

Попередження: Пелузо (17), Ізагірре (65).

Перший матч - 3:0.

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" і "ПСЖ" вийшли у чвертьфінал Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua