середа, 17 липня 2013 08:39

Універсіада-2013. Спортсмени поповнили скарбничку збірної України 14-а медалями

Олена Костевич стала чемпіонкою Універсіади у стрільбі з малокаліберного пістолета ФОТО: vchaspik.ua

16 липня на Універсіаді в Казані (Росія) завершився десятий медальний день. Було розіграно 56 комплектів нагород.

У загальнокомандному заліку збірна України, яка завоювала 77 медалей - 12 золотих, 29 срібних і 36 бронзових, опустилася на шосте місце, пропустивши вперед команду Білорусі - 40 (13-13-14).

Перше місце з рекордним числом медалей у збірної Росії - 285 (151-72-62), друге місце займає Японія (24-38-32), третє - Китай (24-27-22), четверте - Південна Корея (17-12 -11).

За загальною кількістю нагород лідирують росіяни (285), другі японці (84), українці повернулися на третє місце (77), обійшовши китайців (73).

У вівторок наші співвітчизники завоювали 14 медалей - одну золоту, п'ять срібних і вісім бронзових.

Чемпіонкою Універсіади стала Олена Костевич у стрільбі з малокаліберного пістолета з дистанції 25 м.

Володарями срібних медалей стали:

- Команда пістолетників (Олена Костевич, Катерина Домкіна і Марта Бойчук) у стрільбі з малокаліберного пістолета з дистанції 25 м;

- Аліна Максименко у вправі з булавами;

- Ганна Різатдінова у вправі з булавами;

- Самбіст Размік Тоноян (понад 100 кг);

- Самбістка Луїза Гайнутдінова (до 68 кг).

Бронзові медалі завоювали:

- Ганна Різатдінова - двічі - у вправах з обручем і м'ячем;

- Аліна Максименко (обруч);

- "Художниці" у змаганнях груп Олена Дмитраш, Євгенія Гомон, Олександра Гридасова, Валерія Гудим - у вправах з 10-тьма булавами, а також трьома м'ячами і двома стрічками;

- Команда у стрільбі з гвинтівки (Олена Костевич, Катерина Домкіна, Марта Бойчук);

- Дмитро Пишков з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 74 кг;

- Андрій Говоров у плаванні на 50 м вільним стилем.

Сьогодні, в завершальний день Універсіади, будуть розіграні 9 комплектів нагород у чотирьох видах спорту: водне поло (чоловіки), плавання (2), регбі-7 (2), спортивна боротьба (4).

Зараз ви читаєте новину «Універсіада-2013. Спортсмени поповнили скарбничку збірної України 14-а медалями». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua