неділя, 14 липня 2013 11:28

Універсіада-2013. Українці завоювали три нагороди в сьомий медальний день

13 липня на Універсіаді в російській Казані завершився сьомий медальний день, протягом якого розіграли 17 комплектів нагород. Збірна України поповнила свою скарбничку однією золотою, однією срібною та однією бронзовою медалями.

У загальнокомандному заліку наша команда як і раніше п'ята, в її активі 49 медалей - 10 золотих, 17 срібних і 22 бронзових.

Абсолютним лідером є збірна Росії, яка завоювала вже 181 нагороду (93-47-41). На другому місці команда Японії (15-20-19), третій - Китай (14-19-12), на четвертому - збірна Південної Кореї (14-7-8).

За загальною кількістю нагород українці залишаються на третьому місці (49), на другому японці (54), четвертими йдуть китайці (45).

На п'єдестал пошани піднялися українські представники двох видів спорту.

Юрій Нікандров став чемпіоном Універсіади в особистій першості зі стендової стрільбі в трапі.

Ганна Гусяк завоювала срібну медаль зі спортивної боротьби у ваговій категорії до 55 кг.

Бронзову медаль завоювала Марія Лівач зі спортивної боротьби в категорії до 48 кг.

Зараз ви читаєте новину «Універсіада-2013. Українці завоювали три нагороди в сьомий медальний день». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua