вівторок, 14 серпня 2007 13:40

Українські спортсмени на Універсіаді треті за кількістю нагород

У понеділок 13 серпня українці в завершальних стартах дня на Універсіаді в Таїланді виграли ще дві золоті медалі, повідомляє champion.com.ua.

Чемпіоном на дистанції 50 метрів батерфляєм став Сергій Бреус. Ця нагорода стала для українців 15-ою золотою на Універсіаді. Ірина Штангеєва фінішувала першою у бігу на 200 метрів.

У загальнокомандному заліку збірна України із 41 нагородою посідає третє місце. Перший рядок у команди Росії - 52 медалей та третя збірна Китаю - 53 (але менше золотих, ніж в Росії).

Зараз ви читаєте новину «Українські спортсмени на Універсіаді треті за кількістю нагород ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua