неділя, 28 липня 2013 13:57

Українські синхроністки завоювали третю "бронзу" чемпіонату світу
9

27 липня у Барселоні (Іспанія) на чемпіонаті світу з водних видів спорту завершились змагання з синхронного плавання. Останній комплект медалей був розіграний у комбінації.

Українки Лоліта Ананасова, Марина Голядкіна, Ганна Клименко, Катерина Рєзнік, Олександра Сабада, Катерина Садурська, Анастасія Савчук, Анна Волошина та Ольга Золотарьова завоювали бронзу з результатом 93,350 бала. Перемогли росіянки (97,060), срібними призерами стали іспанки (94,620).

За підсумками змагань в активі українських синхроністок три бронзи.

Нагадаємо, раніше українки виграли бронзові медалі в технічній і довільній програмах груп. А лідерами у всіх семи дисциплінах були росіянки.

Водні види спорту. Чемпіонат світу. Барселона (Іспанія), 27 Липня

Комбінація.

Довільна програма.

1. Росія - 97,060 бала

2. Іспанія - 94,620

3. Україна - 93,350

Зараз ви читаєте новину «Українські синхроністки завоювали третю "бронзу" чемпіонату світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua