субота, 27 липня 2013 10:19

Українські синхроністки виграли "бронзу" чемпіонату світу

У довільній програмі груп українки показали третій результат ФОТО: Reuters

26 липня у Барселоні (Іспанія) завершився сьомий день чемпіонату світу з водних видів спорту.

Українські синхроністки Лоліта Ананасова, Олена Гречихіна, Ганна Клименко, Олександра Сабада, Катерина Садурська, Анастасія Савчук, Анна Волошина та Ольга Золотарьова завоювали бронзу у довільній програмі груп з результатом 933,640 бала. Перемогли росіянки (97,400), срібло виграли іспанки (94,230).

Після семи днів змагань збірна України з чотирма медалями - однією срібною і трьома бронзовими займає 11-е загальнокомандне місце в медальному заліку. Нагадаємо, срібло виграв Ілля Кваша (трамплін, 1 м), бронзовими призерами стали Юлія Прокопчук (вишка) і синхроністки у технічній і довільній програмах груп.

Лідирує в медальному заліку збірна Китаю (7-5-2), другими йдуть росіяни (6-3-0), третіми - німці (2-1-2).