пʼятниця, 21 липня 2017 15:43

Українські синхроністки продовжили "бронзову" серію на ЧС в Будапешті
12

Наші "русалки" взяли чергову "бронзу"

Українські синхроністки принесли збірній України шосту медаль чемпіонату світу в Будапешті.

Наші спортсменки взяли "бронзу" в довільній програмі в групових виступах, повідомляє xsport.ua.

Команда у складі Ганни Волошиної, Єлизавети Яхно, Анастасії Савчук, Ксенії Сидоренко, Олександри Кашуби, Марини і Владислави Алексєєвих та Яни Нарежної поліпшила свій результат після кваліфікації, але залишилася на третьому місці. У фіналі вони отримали 93.9333 бала.

Золота медаль дісталася олімпійським чемпіонкам у групових виступах росіянкам - 97.3000 бала, а китаянки з 95.2333 бала стали другими.

2015 року на чемпіонаті світу в Казані українки стали четвертими в цій дисципліні, а потім також не змогли піднятися на п'єдестал на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. А ось у Барселоні 2013-го наша вісімка взяла "бронзу". З того складу в Будапешті виступали лише Ганна Волошина та Анастасія Савчук.

Для Волошиної ця медаль стала вже п'ятою в Будапешті. До цього українська синхроністка здобула бронзу в довільній сольній програмі, стала третьою в особистому заліку технічної програми і в дуеті з Єлизаветою Яхно. Крім того, взяла бронзову медаль у дуеті з Яхно в довільній програмі.

Ще одну медаль чемпіонату світу Україна принесли Ілля Кваша та Олег Колодій на 3-метровому трампліні.

Зараз ви читаєте новину «Українські синхроністки продовжили "бронзову" серію на ЧС в Будапешті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua