неділя, 16 липня 2017 13:32

Україна здобула ще одну медаль на чемпіонаті світу з водних видів спорту

Ілля Кваша не поїде з Будапешта без медалі. Фото: sports.ru

Український дует Ілля Кваша та Олег Колодій стали третіми на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті.

Українці пробилися на п'єдестал пошани в синхронних стрибках у воду з 3-метрового трампліну.

До останньої спроби в фіналі чемпіонату наші прігуни перебували на шостій позиції. Однак вирішальний стрибок, за який Кваша та Колодій отримали 96,90 бали, підняв їх відразу на три рядки вгору. Український тандем в загальній сумі набрав 429, 99 пункти. Тим самим поліпшив результат кваліфікації на 31,08 очка.

На другому місці зупинилися Сиі Се і Юань Цао з Китаю, які набрали 443, 40 бали в шести спробах, а першими стали росіяни Ілля Захаров та Євген Кузнєцов з результатом 450, 30 пункти.

Раніше в синхронному плаванні "бронзу" для України здобула Ганна Волошина.

Зараз ви читаєте новину «Україна здобула ще одну медаль на чемпіонаті світу з водних видів спорту». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua