понеділок, 24 квітня 2023 14:15

Українські гімнастки здобули срібло і бронзу на Кубку світу

Збірна України з художньої гімнастики здобула дві медалі на Кубку світу у Баку.

У вправах з булавами Вікторія Онопрієнко здобула срібну медаль (32,650 бала). Українку випередила болгарка Стіліана Ніколова (34,150). Про це повідомив Національний олімпійський комітет.

Автор: Facebook.com/olympicua
  Вікторія Онопрієнко здобула срібло на Кубку світу

У фіналі командних вправ із п'ятьма обручами українки Анастасія Возняк, Єва Мелещук, Марія Височанська, Діана Баєва і Дар'я Дуда із сумою 33,350 бала здобули бронзу, поступившись Ізраїлю (34,953) і Китаю (34,953).

Анастасія Возняк, Єва Мелещук, Марія Височанська, Діана Баєва та Дарина Дуда зійшли на третю сходинку п'єдесталу

"Вітаємо і пишаємося", – заявили у НОК.

Український гімнаст Ілля Ковтун на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики здобув три медалі.

У березні український легкоатлет Андрій Проценко здобув срібну медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики в приміщенні у стрибках у висоту.

Артур Фельфнер виборов третю медаль України на Кубку Європи з метальних легкоатлетичних дисциплін.

Зараз ви читаєте новину «Українські гімнастки здобули срібло і бронзу на Кубку світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua