неділя, 06 березня 2022 12:25

Українські гімнасти вибороли шість медалей на етапі Кубка світу у Досі

Ілля Ковтун виграв три медалі. Фото: Gettyimages.com

Збірна України зі спортивної гімнастики виграла шість медалей на етапі Кубка світу у Досі.

Три нагороди в окремих вправах виграв Ілля Ковтун. Дві медалі виграла Даніела Батрона та одну - Назар Чепурний, повідомляє Sportarena.

Єдину золоту медаль серед українських спортсменів у Досі виграв Ковтун, котрий переміг у вправах на паралельних брусах.

Загалом на двох етапах Кубка світу зі спортивної гімнастики у 2022 році збірна України сумарно виграла 10 медалей різних категорій.

Далі на наших спортсменів чекає етап Кубка світу у єгипетському Каїрі, який відбудеться з 13-го по 20 березня.

Зараз ви читаєте новину «Українські гімнасти вибороли шість медалей на етапі Кубка світу у Досі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua