середа, 27 лютого 2008 14:24

Українські біатлоністи на етапі Кубка світу в Кореї не відзначились

Чоловічий спринт сьомого етапу Кубка світу завершився перемогою норвежця Еміля Хегле Свендсена.

Компанію на п"єдесталі пошани йому склав ще один представник Норвегії Халвард Ханеволд, до якого приєднався австрієць Фрідріх Пінтер.

Кожен з цієї трійці допустив по ходу гонки по одному промаху. А тому про перевагу одного над іншим можна судити по чистому часу проходження траси. На подолання десятикілометрового шляху Свендсен витратив 25 хвилин 57,4 секунд. Ханеволд, у свою чергу, програв своєму співвітчизникові 29,9 секунд, але приїхав з кращим часом, ніж Пінтер, якому для срібної медалі не вистачило три десяті секунди.

У корейському Пхенчхані не виступав знаменитий норвежець Уле Айнар Бьорндален, якого скосила хвороба.

Кращим з українських біатлоністів став Олексій Айдаров, який з одним промахом зайняв 26 місце, поступившись Свендсену 1 хвилину 45,5 секунд. В"ячеслав Деркач закінчив гонку на 39-му місці, а Сергій Седнєв - 46-му.

"Евроспорт"
Зараз ви читаєте новину «Українські біатлоністи на етапі Кубка світу в Кореї не відзначились». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua