субота, 20 липня 2019 21:33

Українська збірна завершила чемпіонат світу з шістьма медалями

Українські синхроністки завоювали ще одну медаль. Фото: Спортобоз

У південнокорейському місті Кванджу, де проходить чемпіонат світу з водних видів спорту, завершується програма змагань по артистичному (синхронному) плавання.

У категорії комбі збірна України з результатом 94.5333 завоювала бронзові медалі, повідомляє sport.ua.

У складі нашої команди виступали Анастасія Савчук, Олександра Коваленко, Аліна Шинкаренко, Владислава Алексєєва, Марина Алексєєва, Вероніка Гришко, Валерія Апрелєва, Єлизавета Яхно, Яна Нарежна, Катерина Резник. Запасні: Марта Федина та Дар'я Корнєєва.

Перше місце у збірної Росії - 98.0000, друге у спортсменок Китаю - 96.5667.

Це вже шоста нагорода збірної України по артистичному (синхронному) плавання (головний тренер Світлана Саїдова) на поточному чемпіонаті світу з 10 розіграних. Раніше у нас було золото в хайлайті, і чотири бронзи - в дуеті (технічна і довільна програми), а також в групі (технічна і довільна програми).

У загальнокомандному заліку на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Південній Кореї продовжує лідирувати збірна Китаю, у якій вже 21 нагорода (12 золотих, 8 срібних і 1 бронзова). На другому місці Росія - 13 (9, 4, 0), на третьому Німеччина - 6 (2, 1, 3). Збірна України посідає шосте місце - 6 медалей (1, 0, 5).

Зараз ви читаєте новину «Українська збірна завершила чемпіонат світу з шістьма медалями». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua