понеділок, 14 березня 2011 18:41

Українки завоювали чотири медалі на етапах Кубка світу з фехтування

На етапі Кубка Світу з фехтування на шаблях проходив 11-13 березня в Стамбулі перше місце розіграли дві українки - Ольга Харлан та Олена Хомрова.

У фінальній сутичці сильнішою виявилася Харлан, завоювавши, таким чином, своє друге золото в цьому сезоні, повідомляє прес-служба Національної федерації фехтування України.

88. Ніна Козлова (Україна)

Також українка Яна Шемякіна завоювала срібло на етапі Кубка світу, який пройшов цими вихідними у Барселоні. У вирішальному поєдинку українська спортсменка поступилася румунці Ганні Бранзе 13:15.

196. Надія Овсяник (Україна)

Командні змагання завершилися для українок бронзою. У півфіналі команда у складі Яни Шемякіної, Ксенії Пантелєєвої, Анфіси Почкалової і Олени Кривицької поступилася естонка 37:45, а в поєдинку за бронзу трьома уколами (39:36) обіграла діючих чемпіонок світу - збірну Румунії.

Шпага жіноча (командні змагання):

1. Естонія

2. Німеччина

3. України

Раніше повідомлялося, що українка Ольга Харлан стала переможницею етапу Кубка світу з фехтування на шаблях у Лондоні.

Зараз ви читаєте новину «Українки завоювали чотири медалі на етапах Кубка світу з фехтування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua