пʼятниця, 09 червня 2017 12:55

Українки виграли дві "бронзи" на престижному турнірі з легкої атлетики

Бігунка Ольга Земляк посіла 3-е місце на етапі "Діамантової ліги" в Римі

У Римі (Італія) завершився черговий етап легкоатлетичних змагань серії "Діамантової ліги". В число призерів потрапила бігунка Ольга Земляк і Юлія Левченко в стрибках у висоту.

Земляк у забігу на 400 м фінішувала на 3-му місці з результатом 51,08 с. Наша спортсменка поступилася тільки Наташі Хастінгс з США - 50,52 і Новлен Вільямс-Міллс з Ямайки, з результатом 51,04.

У стрибках у висоту у жінок Юлія Левченко підкорила планку на висоті 1,94 м, поступившись Камілі Лисвинко з Польщі (1,96) і Юлії Кучіній-Ласицкене з Росії, яка виступає під нейтральним прапором через дискваліфікацію РФ (2 м рівно).

У стрибках з жердиною Марина Килипко з результатом 4,40 м зайняла 7-ме місце. А в секторі для потрійного стрибка Ольга Саладуха посіла 9-те місце - 13,75 м.

Наступний етап "Діамантової ліги" пройде 15 червня в Осло.

Зараз ви читаєте новину «Українки виграли дві "бронзи" на престижному турнірі з легкої атлетики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua