вівторок, 16 травня 2017 19:29

Українка з рекордом виграла міжнародний турнір з легкої атлетики

Ганна Плотіцина перемогла з результатом 13.05 секунд. Фото: IAAF

Лідерка збірної України з легкої атлетики в бігу на 100 м з бар'єрами Ганна Плотіцина з особистим рекордом сезону виграла міжнародний турнір Meeting Elite de Montgeron у французькому Монжероні.

В фіналі вона перемогла з результатом 13,05 с, проте водночас був попутний вітер зі швидкістю +2,2 м/с.

Особистим рекордом сезону для легкоатлетки став час 13,08 с - результат, з яким вона виграла в попередньому забігу, де вітер не перевищував допустимі норми (+1,3 м/с).

Також у Монжероні в бігу на 100 м з бар'єрами виступала українка Олена Яновська, проте до фіналу вона вийти не зуміла (13,86 с).

Раніше збірну Росії з легкої атлетики не допустили до участі в командному чемпіонаті Європи.

Зараз ви читаєте новину «Українка з рекордом виграла міжнародний турнір з легкої атлетики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua