неділя, 04 лютого 2018 21:11

Україна зіграє проти Іспанії у чвертьфіналі Євро-2018
5

Україна в грі з португальцями не змогла вийти з групи з першого місця

Сьогодні, 4 лютого, в словенській Любляні відбувся другий матч за участю збірної України на Євро-2018 з футзалу.

Українська збірна зустрічалася з командою Португалії, поступившись 3:5

Матч для України почався, як і зустріч з румунами, з двох пропущених м'ячів. Проваливши перший тайм, підопічні Косенка добре розпочали другу половину гри і навіть зуміли зрівняти рахунок.

Однак нічийний результат на табло протримався недовго, а португальці буквально розірвали оборону України, забивши ще тричі. Все на що вистачило українську команду, так це на ще один забитий м'яч наприкінці зустрічі.

Євро-2018, 3-й тур

Україна - Португалія - 3:5

Голи: Разуванов (29), Королишін (32), Шотурма (40) - Коельо (3), Бріто (13), Карі (34), Мігель (36), Рікардіньо (37)

У плей-оф з першого місця вийшла збірна Португалії, а Україна зіграє в чвертьфіналі Євро-2018 проти Іспанії. Цей матч відбудеться 6 лютого, вівторок, і розпочнеться о 22:00 за Києвом.

Зараз ви читаєте новину «Україна зіграє проти Іспанії у чвертьфіналі Євро-2018». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua