Україна - Саудівська Аравія - 1:1

Україна - Саудівська Аравія -  1:1
Товариський матч Україна-Саудівська Аравія. Фото: footboom.com

Вечір добрий! До вашої уваги текстова онлайн трансляція товариського поєдинку Україна-Саудівська Аравія. Поєдинок відбудеться на найтральному, для обох команд полі. В іспанському місті Марбелья, на міському стадіон Ла Марбелья.

Варто нагадати, що за всю історію незалежної України це лише другий матч проти Аравії. Перший відбувся 12 років тому. На Кубку Світу - 2006 в матчі групового етапі Україна розгромила суперника з рахунком 4:0. До вашої уваги голи з того поєдинку.

Варто сказати, що Саудівська Аравія пробилась на КС - 2018 що пройде в Росії. І перший матч їм належить зіграти якраз із господарями турніру.

А Росія, до речі, сьогодні в рідних стінах була розгромлена Бразилією з рахунком 0:3.

Стартові склади команд ви можете переглянути тут. Варто відзначити що в основі є депютант збірної. Андрій Лунін воротар луганської "Зорі" вперше зіграє в складі національної збірної.

Дощ на стадіоні. Погода вплине не лише на кількість вболівальників, а й на якість гри.

Головний арбітр Ундіано Мальєнко (знайоме прізвище, чи не так?) ніяк не може розпочати матч через дірку в сітці воріт.

Мотузками прив'язали сітку та нарешті розпочали матч.

Стартовий свисток!

5' Неквапливо розпочали матч команди. Нічого несподіваного, як для товариського матчу.

10' Україна володіє ініціативою, був напівмомент у Марлоса. Однак акцентованого удару поки не завдали.

А дощ посилюється. Враховуючи те, з якими труднощами ремонтували ворота перед матчем, я дуже невпевненй, що дренажна система стадіону впорається зі зливою.

12' Зінченко прорвася, але в останній момент захисник вибив м'яч на кутовий. Кравець після кутового пробив повз ворота.

Ох і стадіон вибрали для спарингу. То сітка, тепер і з м'ячем проблеми. Не накачаний. Замінив арбітр круглого.

17' Небезпечну контратаку запоров Коноплянка. З гострого кута пробив(прострілив?) повз ворота.

20' Українці намагаються високо пресингувати. Поки без особливого успіху.

Аравійці за половину тайму жодного разу не дійшли навіть до штрафного майданчику нашої збірної. Не кажучи вже про удари. З такою грою на Кубку Світу робити нічого.

23' Україна краще володіє м'ячем. 58% на 42%

29' Нудний матч. Навіть як для товариського. Багато боротьби, багато браку, мало моментів. Спишемо на дощ.

31` Активізувалась Україна. Коноплянка пробив в захисника. ЗІнченко намагався добити ударом через себе. Красиво, але також в захисника.

32' ГОООООЛ! Кравець відкриває рахунок! Коно подав прямо на голову Артему, а той залишений захисниками спокійно переграв голкіпера. 1:0

37' Після пропущеного м'яча забігали активніше Аравійці. Прекрасна можливість для наших гравців відпрацювати виходи в контратаку та їх реалізацію.

38' Гол. Перший удар в площину воріт Луніна і відразу гол. Подача кутового завершилась сумбуром захисних діях українців. Нападник Аравії з кількох метрів пробив без шансів для голкіпера. 1:1

43' Марлос! Який момент не використав. Коноплянка викотив м'яч під удар. А той з лінії карного майданчикупробив поруч зі стійкою.

Перерва!

Статистика першого тайму:

Удари 8:2

В площину 1:1. Все що летіло в рамку завершувалось голом.

Фоли 10:5

Другий тайм!

Арбітр, про всяк випадок, ще раз перевірив сітки воріт. Щоб раптом нічого знов не відпало.

Є заміни в складі "синьо-жовтих". Ротань і Буяльський виходять на поле. Циганков і Степаненко йдуть відпочивати.

48' Момент! Прорвався Матвієнко в штрафну, потужно пробив під поперечину. Голкіпер витягнув.

53' В ігровому плані нічого не змінилось. Українці тиснуть на суперника, контроюють м'яч, шукають момент.

59' Ледь не залетів курйозний м'яч в ворота Саудівців. Караваєв подав, Буяльський невдало пробив. Але м'яч парашутом ледь не залетів за комірець воротарю.

60' І відразу ж відповідають суперники. Лунін врятував після виходу нападника віч-на-віч.

65' Ще дві зміни в складі. Малиновський замість Зінченка. Соболь змінює Матвієнка.

67' Аравійці дещо вирівняли гру. Вже не видно впевненості в діях наших гравців.

70' Неприємний момент. Буяльський лежить на газоні. На обличчі непідробний біль. ЛІкарі на полі. А тим часом Ордець змінює скандального Хачеріді.

74' "Синьо-жовті" віддали м'яч суперникам. Чи то сил вже не вистачає, на кінцівку поєдинку, чи то тренерський задум такий.

76' Коноплянка не лівша. Отримав вінгер проникаючий пас з глибини. Вирішив пробити без обробки. Метрів на 5 від воріт полетів м'яч.

82' Все йде до того, що матч так і закінчиться внічию. Заспокоїлись обидві команди, не форсують події. Та власне і не має для чого.

Буяльський отримує жовту.

84' Момент! Вперше за другий тайм увімкнувся Марлос. Пройшов кількох захисників, пробив по центру. Голкіпер відбив перед собою, але добити м'яч не було кому.

І відразу знімає тренер Марлоса. Бесєдін виходить замість нього. В два нападники дограватимуть поєдинок "синьо-жовті"

87' Ще момент у нашої команди. Голкіпер Саудівців побіг хто зна куди, Бесєдін замикав подачу кутового. Однак в порожні ворота не влучив.

89' Фінальний штурм організувала Україна! В одній атаці тричі м'яч міг залетіти в сітку. Спочатку голкіпер відбив простріл-удар Караваєва. Потім воротар ще раз сейвонув - витягнув удар головою Беседіна. Буяльський вдарив в захисника. Ух.

Фінальний свисток!

Так і не змогли "синьо-жовті" дотиснути суперника. Футбольний рік для збірної починається з нічиєї. У вівторок на нас чекає ще один контрольний матч проти збірної Японії.

Зараз ви читаєте новину «Україна - Саудівська Аравія - 1:1». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua