пʼятниця, 07 червня 2019 21:49

Україна розгромила Сербію з рахунком 5:0

Відбір на Євро - 2020, Україна - Сербія, онлайн трансляція матчу

Сьогодні відбудеться матч третього туру відбору на Євро - 2020 між національними збірними України та Сербії.

Після двох турів наша збірна очолює турнірну таблицю групи B з чотирма балами в активі. У сербів лише один бал, але зіграли вони на матч менше.

До цього матчу команди не грали між собою офіційних ігор, проте зіграли чотири товариських. В усіх матчах перемагала наша команда, ба більше, за чотири поєдинки серби жодного разу не забили нам.

Також, варто відзначити, що матч відбудеться на "Арені-Львів" - стадіон на якому Україна не знає поразок ( 13 перемог, 2 нічиї).

Обслуговувати матч будуть:

Головний арбітр: Антоніо Матео Лаос

Асистенти: Себріан Девіс, Роберто дель Паломар ( всі - Іспанія)

Стартові склади команд:

Україна: Пятов – Караваєв, Кривцов, Матвієнко, Миколенко – Степаненко – Циганков, Маліновський, Зінченко, Коноплянка – Яремчук.

Запасні: Паньків, Лунін, Бутко, Соболь, Бурда, Безус, Кравець, Бєсєдін, Пластун, Швед, Шепелєв, Коваленко.

Сербія: Дмітровіч – Міленковіч, Спаїч, Коларов – Гачіновіч, Льяїч, Максімовіч, Костіч – Тадіч, – Йовіч, Прійович.

Запасні: Райковіч, Васільєвіч, Рукавіна, Мілетіч, Жівковіч, А.Мітровіч, С.Мітровіч, Катай, Фейса, Радоньїч, Лукіч, Лазовіч.

Стартовий свисток!

5' Україна впевнено розпочала матч, насідаюнь наші на ворота сербів.

8' Потужний початок від "синьо-жовтих", не дають гостям вийти зі штрафного майданчика, схоже не очікували вони такого інтенсивного старту.

11' Цікавий матч спостерігаємо, "без центру" грають, відповідають серби своїми атаками на наші.

15' Зупинка в грі, Пятов граючи на виході зніс Йовича, потребує він медичної допомоги.

18' Коноплянка пробивав з центральної зони - в кількох метрах від дальньої стійки пролетів м'яч.

23' Продовжують наші хлопці грати в швидкий комбінаційний футбол, але до ударів по воротах справа не доходить.

25' Конопа пробив здалеку, воротар відбив перед собою, але Яремчук добив м'яч головою прямо в руки голкіперу.

26' Гоооооооооооооооооооооол! Віктор Циганков точним ударом в дальній нижній кут замкнув простріл Караваєва! 1:0

28' Гоооооооооооооооооооооооооооооол!!! Фантастика! Циганков шикарним дальнім ударом подвоює перевагу України ! 2:0

31' Не збавляють оберти наші хлопці, продовжують інтенсивно атакувати гостей. Важко згадати матч, в якому отримував би таку насолоду від гри національної збірної України.

36' Претендували на пенальті "синьо-жовті", після удару Малиновського м'яч влучив в руку захиснику. Але арбітр одинадцятиметровий не призначає.

42' Заспокоїлась гра в кінці тайму. Точніше заспокоїлис наші хлопці, й ініціатива перейшла до сербів.

Перерва!

Статистика першого тайму:

Володіння м'ячем 48% - 52%

Удари (в площину) 16(6) - 2(0)

Фоли 3- 6

Другий тайм!

46' Гоооооооооооооооол! Коноплянка забиває третій м'яч нашої команди! Класичний гол для Євгена, прийняв м'яч на краю штрафного змістився в центр і точно пробив в дальній кут! 3:0

51' Починають грубо грати серби, в футбол не виходить, вирішили боєм.

58' Закидують подачами наш штрафний майданчик серби, але захисники надійно відводять загрозу.

59' Гоооооооооооооооооооол! Львів'янин Роман Яремчук забиває четвертий м'яч нашої команди! Замкнув він простріл Караваєва. 4:0

65' І не думають зупинятись наші хлопці, продовжують атакувати та прагнуть забити ще. Пятов ж напевно зовсім сумно, роботи в нього немає.

66' Кравець виходить на поле замість Яремчука.

70' Впав темп матчу, але це й логічно, нашим поспішати нікуди, а серби просто не можуть сьогодні грати краще.

72' Шепелєв виходить замість Степаненка.

75' Гоооооооооооооооол! Коноплянка оформлює дубль, забивши гол дуже схожий на перший м'яч. 5:0! Повне знищення сербів.

76' Коваленко міняє Коноплянку.

84' Приреченими виглядають серби. А наші ж хлопці продовжують тримати м'яч та створювати моменти.

Фінальний свисток!

Україна в неймовірному матчі не залишила каменя на камені від Сербії. Браво!

В понедеілок, 10 червня, Україна зіграє матч четвертого туру відбору на Євро. Наша збірна прийматиме непоступливий Люксембург, початок матчу о 21:45.

Зараз ви читаєте новину «Україна розгромила Сербію з рахунком 5:0». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua