четвер, 17 червня 2021 18:01

Україна переграла Північну Македонію – 2:1

Україна перемогла Північну Македонію в останньому очному матчі. Фото: Football.ua

Збірна України з футболу за годину вийде на поле "Національного" стадіону в Бухаресті. У другому матчі Євро-2020 наша збірна зіграє з Північною Македонією.

Цей матч – вирішальний. Поразка або нічия ускладнять завдання виходу в 1/8 фіналу. Будь-які пояснення будуть недоречними. Бо команди рівня Північної Македонії ми маємо обігрувати завжди. Це не обговорюється.

Перемога дає підопічним Андрія Шевченка реальний шанс поборотися за друге або третє місце в групі. Фактично, ми сьогодні можемо й маємо відшити одного зі своїх конкурентів. Звісно, суперник не збирається здаватися. Але нам треба перемога!

За всю історію команди зіграли чотири матчі. Двічі перемагала Україна, одного разу – Північна Македонія. Ще один матч завершився внічию.

Вже відомі склади команд.

Україна: Бущан - Миколенко, Матвієнко, Забарний, Караваєв - Степаненко, Малиновський, Шапаренко - Зінченко, Ярмоленко - Яремчук.

Запасні: П'ятов, Трубін, Соболь, Кривцов, Тимчик, Сидорчук, Судаков, Марлос, Циганков, Макаренко, Бесєдін, Довбік.

Північна Македонія: Дмитрієвські, Аліоскі, Муслім, Велковскі, Рістовскі, Ніколов, Ельмас, Адемі, Барді, Спіровськи, Пандєв

Запасні: Янков, Шишковськи, Бейтулай, Рістевскі, Трічковскі, Трайковскі, Хасані, Костадінов, Радеску, Аврамовскі, Чурлінов, М. Рістовскі.

Звучать гімни команд. Наші співають натхненно. Дай Бог, так і гратимуть.

Матч розпочався!

2 хв. Не тримається поки м'яч у наших. Сумбурно грають, нервують.

4 хв. Повна перевага у македонських фанів. Засвистують наших.

6 хв. Пас Малиновського перервав голкіпер Дімітрієвскі, а Караваєв невдало добив – значно вище воріт.

8 хв. Кричалка про Путіна оригінально звучить на російському каналі. Коментатор удає, що нічого не чує.

8 хв. Ух! Удар Малиновського ледве-ледве парирував воротар у нижньому куті. А після подачі кутового Ярмоленко правою ногою не влучив у площину з кількох метрів. Правда, в боротьбі бив.

11 хв. Яремчук виходив сам на сам і замість удару намагався віддати пас! Захисник заблокував.

14 хв. Поки повна перевага в наших, тричі могли забивати, але чогось не вистачає в останню мить: чи пасу чи удару.

16 хв. Ух! Огризнулися македонці. З лівого флангу нашої оборони (який це вже раз?) пройшов простріл низом, але не влучив у ворота нападник.

19 хв. Перевага в наших. 5:3 по ударах, 1:0 у площину, 59% на 41% володіння м'ячем.

21 хв. Ярмоленко з Караваєвим прорвалися правим флангом, але динамівець виконав занадто сильний простріл на Яремчука.

23 хв. Ярмоленко в своєму стилі пройшов флангом, вийшов на удар, але в останню мить заблокував центральний захисник удар.

28 хв. Ярмоленко!!!ГОЛ!!!! Відкривають рахунок наші!!! Після кутового Караваєв продовжив, а Ярмоленко замкнув дальню штангу! 1:0

32 хв. І відразу грубо зіграли проти нашого капітана. Ярмоленко кілька хвилин полежав на полі.

34 хв. ГОЛ! Чудову комбінацію розіграли наші, Ярмоленко вивів сам на сам Яремчука і рахунок, як ви здогадуєтеся, стає 2:0!

38 хв. А тим часом Ярмоленко і Яремчук стають лідерами гонки бомбардирів цього Євро. Приємно!

39 хв. Пандєв забиває гол, але з положення поза грою. Це так, щоби наші не розслаблялися.

41 хв. Караваєв пробив і після рикошету м'яч якимсь дивом опинився у воротаря.

45 хв. Шапаренко отримує жовту за картинне падіння в карному майданчику. Знає арбітр (він будує басейни), як правильно пірнати.

Все, перший тайм закінчено. Повна перевага наших. Тепер не розслаблятися і забити ще пару, щоби Австрія не спала спокійно.

Другий тайм розпочали команди.

46 хв. Заміни в Північної Македонії. Трайковські й Чурлінов міняють Ніколова й Спіровськи.

47 хв. Бущан! Потягнув удар Адемі. Гарно розіграли суперники, що тут скажеш!

51 хв. Малиновський. Ох і зарядив зі штрафного. Дімітрієскі мало не ворота не перестрибнув бідолага.

55 хв. Пенальті в наші ворота призначає суддя з Аргентини. Бущан відбив, але добила Македонія. Ну як так? 2:1

58 хв. Дуже пощастило супернику. А наші вкотре думали дограти як небудь!

61 хв. Шапаренка треба міняти. Геть не помітний Микола!

65 хв. Тепер Македонія подовгу тримає м'яч і шукає свої моменти.

66 хв. Ну як так? Малиновський бив із 8 метрів, але просто у Дімітрієвскі!

68 хв. Ух! Дальній удар і невпевнено Бущан переводить на кутовий!

69 хв. Дві заміни в наших. Замість Ярмоленка і Яремчука виходять Циганков і Бесєдін.

73 хв. Наші пресингують і не дають супернику вийти в позиційну атаку.

74 хв. Циганков чисто вивалювався на ворота й пробив недбало. Хоча ніхто Віктору не заважав.

77 хв. Суперник дорожить м'ячем, а наші недбало втрачають його. Навіть пас віддати неможуть на ближнього.

78 хв. Аврамовскі виходить замість Барді. А в нас Сидорчук нарешті міняє Шапаренка.

81 хв. Малиновський щосили пробиває в стінку. Падає суперник, але мусить підніматися.

83 хв. Пенальті призначає Раффаліні. Цього разу у ворота Північної Македонії!! Рукою зіграв захисник.

Не забиває Руслан! Ох, шкода! Воротар відбиває!

87 хв. Скаженої сили удар із досади завдає Малиновський, але значно вище воріт.

90 хв. Остання хвилина матчу пішла. Плюс додасть арбітр.

4 хвилини додав арбітр.

Соболь міняє Малиновського.

А Бесєдіна взагалі не видно на полі. Чи грав він, чи ні?

Все, перемога! Хоч і непереконлива, вистраждана, але є!

Збірна України здобуває свою першу перемогу на Євро і другу в історії. З 2012 року ми чекали її 9 років. Тоді перемогу Україні приніс Шевченко-гравець, нині Шевченко-тренер.

Зараз ви читаєте новину «Україна переграла Північну Македонію – 2:1». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua