Україна не змогла обіграти Бахрейн

Україна  не змогла обіграти Бахрейн
Цього разу збірна України зіграє майже без легіонерів. Фото: Reuters

Добрий вечір!

Збірна України, що кілька днів тому розпочала підготовку до Євро-2021 готова нам показати першу прем'єру. Сьогодні наш суперник – збірна Бахрейну – арабської країни басейну Перської затоки.

Українці гратимуть без основних легіонерів, оскільки в Європі лише закінчуються провідні чемпіонати. Тому завдання Андрія Шевченка і його тренерського штабу – перевірка найближчого резерву збірної.

Власне, стартовий склад України підтверджує ці слова:

Україна: Трубін, Миколенко, Матвієнко, Кривцов, Тимчик, Степаненко, Макаренко, Шапаренко, Марлос, Зубков, Бесєдін

Грають гімни країн.

Гра почалася!

2 хв. Тимчик пройшов правим флангом, але виконати точну передачу в центр карного майданчика не зумів. А шкода! атака була перспективною.

5 хв. Малюнок гри стає зрозумілим: Україна атакує, Бахрейн відбивається. Поки зовсім без м'яча гості.

7 хв. Матвієнко гарно виводив Марлоса, але зашпортався з м'ячем донецький українець.

11 хв Довго катали м'яч українці, але шпаринки в захисті Бахрейну так і не знайшли.

14 хв. Трубін помилився з передачею перед власними воротами й ледь не привіз вихід сам на сам. Кутовий гостей небезпечним не був.

16 хв. Кривцов заробив попередження за грубу гру.

20 хв. Гості прострелили з флангу Миколенка, але Трубін спокійно забрав м'яч.

22 хв. Миколенко продрався лівим флангом і віддав на Шапаренка в центр. Миколі не дали якісно пробити.

25 хв. Степаненка небезпечно вдарили по коліну, але підвівся Тарас. Хоча лежав довго.

28 хв. Знову Тимчик проривався, але цього разу навіть кутовий не вдалося заробити.

30 хв. Перший удар у площину після рикошету від Степаненка завдали гості. Трубін зреагував на рикошет.

34 хв. Зубков забіг в офсайд і отримав порцію критики від Матвієнка. А в наступній атаці Бесєдін бив по воротах і розім'яв голкіпера гостей.

37 хв. Марлос і Бесєдін поки перші кандидати на заміну.

39 хв. Штрафний у виконанні Марлоса – в метрі від воріт.

41 хв. Степаненко й Марлос класно обігралися перед карним майданчиком, але завершальний удар Бесєдіна заблокували.

45 хв. Маленький штурм влаштували українці, але ніяк не вдається вивести когось на завершальний удар. І відразу свисток на перерву.

Поновилася гра.

Заміни в нашій команді. Довбик, Судаков і Циганков виходять на поле замість Зубкова, Степаненка і Бесєдіна.

47 хв. Макаренко невдало віддавав на Матвієнка й лише диво врятувало нас від виходу сам на сам.

48 хв. Марлос вивалився на кут воротарського майданчика, але пробив значно вище воріт.

51 хв. Марлос розігрався. З лівої бив, але голкіпер парирував.

55 хв. Гості спробували сходити в атаку, але вперлися в стіну ще на підступах до карного майданчика.

58 хв. Вихід сам на сам Бахрейну зірвав арбітр свистком про офсайд. Гості не ображаються – поза грою справді було.

61 хв. Довбик сильно бив із офсайду, але навіть так забити голкіпер не дав.

62 хв. Шапаренко в своєму стилі на широкому кроці вийшов на ударну позицію, але пробив просто в голкіпера.

64 хв. Заміни в нас. Попов і Сидорчук вийшли замість Кривцова і Макаренка.

67 хв. Циганков фінтами розкидав захист і прорвався правим флангом. Замість прострілу виконав навіс, який перелетів і Довбика, і голкіпера.

69 хв. Найкращий момент матчу! Довбик після пасу Марлоса вже обвів воротаря, але влучив у штангу!

73 хв. Пенальті в наші ворота. Трубін збив форварда гостей.

0:1 Паненкою забивають гості.

77 хв. Циганков гарно вирізав у кут, але вкотре голкіпер дотягнувся.

78 хв. Шапаренко обвів стінку, але не влучив у ворота зі штрафного. Це не в чемпіонаті України Миколі бити.

80 хв. Шапаренко гарно добивав після затяжної атаки, але воротар сьогодні бере все.

83 хв. Сидорчук б'є з-за меж карного майданчика, але навіть і близько не влучає в площину.

87 хв. Заспокоїлася гра, як не дивно. Нічого не виходить в України. Серія без перемог продовжиться до чотирьох матчів.

90 хв. Судаков обрізався в центрі поля, але гості не реалізували вихід сам на сам. Просто у кут не влучив нападник.

90+3 Гол! Циганков! Довбик прорвався правим флангом і сильно пострелив на Віктора – 1:1.

Все, знову нічия – 1:1.

Україна вчетверте поспіль зіграла внічию з однаковим рахунком – 1:1. Раніше так закінчилися матчі проти Франції, Фінляндії і Казахстану.

Зараз ви читаєте новину «Україна не змогла обіграти Бахрейн». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua