субота, 07 вересня 2019 17:53

Україна легко обіграла Литву

Добрий вечір!

Сьогодні наша збірна на виїзді зіграє відбірний матч до Євро 2020 проти команди Литви.

Текстова трансляція на нашому сайті розпочнеться о 19-00.

Тим часом став відомий стартовий склад збірної України на матч проти Литви в відборі на Євро-2020.

Україна: Пятов - Миколенко, Матвієнко, Кривцов, Болбат - Степаненко, Малиновський, Марлос - Зінченко, Ярмоленко - Яремчук.

Запасні: Паньків, Лунін, Соболь, Бурда, Безус, Коноплянка, Пластун, Буяльський, Циганков, Мораес, Коваленко, Караваєв.

А ось і склад Литви:

Литва: Зубас - Міколюнас, Гірдвайніс, Паленіс, Воробйов - Шимкус - Вербіцкас, Жулпа, Матулявічюс, Голубіцкас - Черних.

За радянських часів "Жальгіріс" був міцним середняком. Нинішня збірна Литви до цього статусу навряд чи дотягує. Литовці збираються грати у п'ять захисників.

5-тисячний стадіон навряд чи буде заповнений ущерть.

Лунають гімни країн.

Українці грають у синій формі, а литовці – в жовтій.

1 хв. Литовці ледь не створили гольовий момент на 1 хвилині. Наші відбилися.

4 хв. Перший кутовий заробили українці, який завершили бездарним розіграшом.

6хв. ГОЛ!!! Україна!! Зінченко опинився в цетрі карного майданчика і точим ударом відкрив рахунок. Ніякого офсайду не було – 0:1 на нашу користь.

8 хв. Кутовий заробили литовці. Наші відбилися.

10 хв. Черних небезпечно бив по наших воротах. Матвієнко заблокував.

14 хв. Литовці намагаються перехопити ініціативу. Команди обмінюються позиційними атаками.

20 хв. Наші більше з м'ячем, але більше гольових нагод немає.

23 хв ГОЛ!!! Марлос вийшов сам на сам і точно пробив у кут!!! – 0:2, Україна попереду!

26 хв. І відразу українці створили ще одну нагоду. Яремчук пробив точно у воротаря. Розгубилися господарі.

Усю другу частину першого тайму українці атакували, але забити більше не вдалося.

Поки не видно за рахунок чого господарі хочуть переломити гру. Якщо хочуть, звісно.

Розпочався другий тайм.

47 хв. Позиційну атаку намагаються розіграти українці. Литва, фактично, без м'яча.

52 хв. Смішна заміна в Литви. Замість Голубікаса вийшов Сливка.

55 хв. Не вдається дриблінг Андрію Ярмоленку. Не набрав ще форми англійський легіонер.

57 хв. Циганков отримує останні настанови перед виходом на поле.

Ух! Яремчук а 11-метровій позначці отримав пас від Миколенка й пробив точно у воротаря.

59 хв. А ось і заміна. Замість Ярмоленка виходить Циганков.

61хв. ГОЛ!!! Малиновський! Удар здалеку без шансів для воротаря – 0:3!

64 хв. Наші просто насолоджуються грою.

65 хв. Заміна. Замість Яремчука – Мораєс.

68. хв. Огризнулася Литва. Небезпечний удар Воробйоваса з-за меж карного майданчика. Неточно.

72 хв. Дають українці пограти господарям. Била Литва штрафний, але стінка своє зробила.

77. хв. Безус збирається вийти на поле. А тим часом збили Циганкова.

78 хв. Замість Малиновського виходить Безус.

81 хв. Небезпечний прохід удався господарям поля, який завершився ударом повз ворота.

85 хв. Зінченко сильно віддав на Мораєса.

90 хв. Димом заволокло увесь невеличкий стадіон.

90+2 Ледь не забили литовці. Сам на сам вийшов форвард і не пробив П'ятова.

Все, – 3:0 перемога України. Ми набираємо 13 балів.