Український плавець виборов "срібло" на Параолімпіаді

Максим Веракса виграв дві медалі на Параолімпіаді. Фото: Gettyimages.com

Український плавець 37-річний Максим Веракса здобув срібну нагороду на Параолімпіаді в Токіо.

Веракса завоював "срібло" в запливі на 100 м вільним стилем у класі з порушенням зору.

Українець тривалий час лідирував і мав здобути перемогу. Однак фінішний ривок добре вдався представнику Азербайджану Роману Салєї, який виграв "золото".

Для Максима це друга медаль у Токіо-2020/21. Раніше він став бронзовим призером на дистанції 50 м вільним стилем.

У скарбничці України на Параолімпіаді 57 медалей: 12 золотих, 30 срібних і 15 бронзових. З цим результатом наша збірна посідає восьму сходинку в медальному заліку.

Зараз ви читаєте новину «Український плавець виборов "срібло" на Параолімпіаді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua