понеділок, 22 січня 2018 12:14

Український форвард зробив перший дубль за бельгійський клуб

"Динамо" продало Яремчука "Генту" за €2 млн. Фото: twitter.com

Український форвард "Гента" Роман Яремчук забив два м'ячі в переможній зустрічі чемпіонату Бельгії проти "Локерена" (3:0).

22-річний нападник вийшов на поле в стартовому складі і на 44-й хвилині після його удару гравець "Локерена" Филипович забив у свої ворота. Гол записали на Яремчука, але в деяких джерелах він значиться як автогол.

На 63-й хвилині Яремчук забив ще один гол. Це третій гол українця в останніх трьох матчах і перший дубль за "Гент".

У минулому сезоні Яремчук зіграв 23 матчі в українській прем'єр-лізі за "Олександрію" і "Динамо". Там забив 5 голів і віддав 1 асист. Кияни продали нападника в Бельгію за 2 млн євро.

У поточному сезоні форвард провів 18-й матч у складі "Гента", забивши 5 голів і зробивши 2 асисти.

Зараз ви читаєте новину «Український форвард зробив перший дубль за бельгійський клуб». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua