Українки завоювали дві золоті медалі на ЧЄ з легкої атлетики
6

"Золотий" стрибок Ольги Саладухи
Ольга Саладуха з українським прапором

Українка Наталія Лупу виграла забіг на 800 м на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщенні у шведському Гетеборзі.

Росіянка Олена Котульська завоювала срібну медаль. В змаганнях на 400 м першою була британка Перрі Шейкс-Дрейтон.

Легка атлетика. Чемпіонат Європи в приміщенні. Гетеборг. Швеція

Жінки

800 м

1. Наталія Лупу (Україна) - 2.00,26.

2. Олена Котульська (Росія) - 2.00,98.

3. Марина Арзамасова (Білорусія) - 2.01,21.

400 м

1. Перрі Шейкс-Дрейтон (Великобританія) - 50,85.

2. Ейлід Чайлд (Великобританія) - 51,45.

3. Моа Хьєлмер (Швеція) - 52,04.

Трохи пізніше ще одну золоту медаль для України в потрійному стрибку виграла Ольга Саладуха.

Ольга показала найкращий результат сезону в світі, полетівши на 14,88 м. Росіянка Ірина Гуменюк виборола срібну медаль.

Жінки. Потрійний стрибок

1. Ольга Саладуха (Україна) - 14,88 (найкращий результат сезону в світі).

2. Ірина Гуменюк (Росія) - 14,30.

3. Симона ла Мантія (Італія) - 14,26.

4. Вероніка Мосіна (Росія) - 14,21.

Зараз ви читаєте новину «Українки завоювали дві золоті медалі на ЧЄ з легкої атлетики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua