субота, 25 серпня 2012 12:20

Саладуха фінішувала другою на швейцарському етапі "Діамантової ліги"

Саладуха стрибнула на 14,42 м. Фото: sportonline.ua

23 серпня в Лозанні (Швейцарія) пройшов 11-й етап "Діамантової ліги" з легкої атлетики.

У змаганнях взяли участь 8 українських атлетів, в їх активі одне призове місце - Ольга Саладуха у потрійному стрибку з результатом 14,42 м в п'ятій спробі посіла друге місце, поступившись 26 см Ользі Рипаковій з Казахстану. Трійку призерів замкнула росіянка Тетяна Лебедєва (14,39).

У кроці від п'єдесталу пошани зупинився Андрій Проценко в стрибках у висоту, взявши з третьої спроби планку на висоті 2,30 м, а висота 2,33 м йому не підкорилася. У цій же дисципліні Богдан Бондаренко був п'ятим (2,27).

Ганна Ярощук у бігу на 400 м з бар'єрами фінішувала 6-ю (55,28), у бігу на 100 м Олеся Повх - останньою, восьмою (11,31), а Наталія Лупу на 800 м - сьомою (2.04,27).

У метанні списа Віра Ребрик була 7-ю (61,07). У метанні диска Микита Нестеренко зайняв 10-те місце (59,13).

Зараз ви читаєте новину «Саладуха фінішувала другою на швейцарському етапі "Діамантової ліги"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua