неділя, 11 лютого 2018 00:11

Українець забив шостий м'яч за бельгійський клуб

Роман Яремчук продовжує феєрити в Бельгії

Український форвард "Гента" Роман Яремчук взяв участь у перемозі над "Сент-Трюйденом".

У матчі чемпіонату Бельгії "Гент" приймав "Сент-Трюйден" і здобув впевнену перемогу 3:0.

Другий м'яч у поєдинку на 56-й хвилині забив Яремчук (на відео). На той час суперник вже грав в меншості. Відзначимо рикошет від суперника, тому не виключено, що в результаті м'яч буде записаний як автогол.

Для 22-річного Яремчука це шостий гол у нинішньому сезоні.

Півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка почав у запасі матч з "Баварією" в чемпіонаті Німеччини (2:1 на користь мюнхенців).

На 77-й хвилині Коноплянка вийшов на поле замість Франко Ді Санто. У матчі з "Вердером" 3 лютого українець забив перший гол з серпня.

Півзахисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі на матч чемпіонату з "Лестером" (5:1).

На 65-й хвилині замість Зінченка на поле вийшов Даніло. Українець потрапив у січневу збірну АПЛ за версією InStat.

У січні Зінченко провів два повних матчі у складі "МанСіті" в АПЛ.

Хавбек "Манчестер Сіті" Кевін де Брюйне віддав три гольові паси. Починаючи з серпня 2012 року 26-річний бельгієць віддав 77 асистів, що є найкращим показником серед гравців топ-5 європейських чемпіонатів.

Друге місце за цим показником на даний момент займає нападаючий "Барселони" Ліонель Мессі з 76 гольовими передачами.

Зараз ви читаєте новину «Українець забив шостий м'яч за бельгійський клуб». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua